1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. METABLAZE Benzersiz BSC Tabanlı Hizmet Simgesinin Yaklaşan Ön Satışını Duyurdu

METABLAZE Benzersiz BSC Tabanlı Hizmet Simgesinin Yaklaşan Ön Satışını Duyurdu

guncel coin haberleri

METABLAZE, 14 Şubat 2022’den itibaren BSC tabanlı özel tokeni $MBLZ’nin ön satışını resmi olarak duyurdu. 420 milyar jetonluk toplam sabit jeton arzının %5’i ön satış için kullanılacaktır.

Ön satışın ilk katılımcıları, jeton fiyatında %20 indirimin yanı sıra satın alınan jetonlarda %10 bonus alacak. 10.000 dolardan fazla değere sahip token alımları, yukarıda belirtilen ödüllerin yanı sıra Founders Club NFT’lerini alacak. Koleksiyonlar 10.000 goblin ile sınırlı olacak ve METABLAZE yerel oyunu çıktıkça daha fazla yaratık mevcut olacak. Dahası, erken katkıda bulunanlar, Founders Club NFT’lerinin OpenSea’deki ikincil satışından kalıcı olarak %10’luk bir telif hakkı almaya hak kazanacaklar.

METABLAZE, kripto para birimi alanına benzersiz bir deneyim getiren gelişen ve gelecek vaat eden bir merkezi olmayan finans (DeFi) ve takas edilemez token (NFT) platformudur. Platform, blok zincirinin en popüler yönlerinden bazılarına sahiptir ve kullanıcıları Web 3.0 hakkında eğitir. Topluluk üyelerinin platformdan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan bir özellik olan Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerine kurulmuştur.

METABLAZE’nin temel amacı, $MBLZ token sahiplerine pasif gelir elde etmek ve portföylerinin değerini artırmak için birden fazla yol sağlamaktır. Bir yandan platform, kullanıcıların her ticarette $MBLZ jetonları biriktirmesine olanak tanır. İkincisi, kullanıcıların istedikleri herhangi bir BSC tabanlı belirteçte ödül kazanmalarını sağlayan merkezi olmayan bir uygulama olan BLAZEdApp’e sahiptir. Üçüncüsü, otomatik deflasyon işlemi, her işlemde jeton yakma işlemi gerçekleştirir. Bu sadece token arzını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda token fiyatını zaman içinde dengeler.

İlk ön satıştan sonra METABLAZE ikinci bir ön satış yapacak ve katılımcılar satın alınan tokenler için %5 ödül alacaklar. Ön satış aşamasının sonunda, alıcılar satın alınan jetonları bir airdrop yoluyla alacak ve bu da PancakeSwap’ın artan likiditesine denk gelecek.

Reklam&nbsp &nbsp

Gelecek için, METABLAZE’in tüm Metaverse’lerin en önemli noktası haline geleceğini görecek birkaç iddialı planı var. Ekip, kısa ve uzun vadeli hedeflerin faydasını ve erişilebilirliğini geliştirmek için çalışıyor.

Planlarından biri, BLAZIVERSE adlı ilgi çekici bir RPG tabanlı strateji oyunudur. Oyun, oyunculara diğer oyun içi ödülleri kazanmak, harcamak ve oluşturmak için ek fırsatlar sağlayacaktır. METABLAZE, önümüzdeki birkaç yıl içinde projeyi başlatacak ve bu süre zarfında özellikleri ve yardımcı programları kullanıcıların yararına artacak.

METABLAZE NFT, BLAZIVERSE’de kullanılacak popüler bir Web 3.0 trendidir. NFT’ler, her üç ayda bir piyasaya sürülen yeni gizemli yaratıklarla OpenSea’de çıkarılacak. METABLAZE, gerçek dünyadaki kullanım durumlarında holografik NFT’leri bile tanıtacak.

METABLAZE, bu yılın sonuna kadar büyük merkezi borsalarda listelenecek ve NFT pazarı 2023’te piyasaya sürülecek. Nihayetinde METABLAZE, BLAZECHAIN ​​adlı blok zincirini başlatacak ve meta veriye benzersiz yardımcı programlar getirecek.

Daha da önemlisi, METABLAZE sürekli iletişim ve açık kayıtlar yoluyla sürdürdüğü şeffaflık ve dürüstlük ruhu üzerine inşa edilmiştir. Girişimcilik, fintech, bankacılık, bilgi teknolojisi, grafik tasarım, proje yönetimi, pazarlama ve yazılım geliştirme alanlarında 90 yılı aşkın kolektif deneyime sahip altı kişilik bir ekibe sahiptir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap