1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Meta, blockchain ve kripto para birimleri ile “derinden uyumlu” olmayı hedefliyor

Meta, blockchain ve kripto para birimleri ile “derinden uyumlu” olmayı hedefliyor

guncel coin haberleri

Dün en çok konuşulan konu 19:00 17 17

New York Times, Facebook’un ana şirketi Meta’nın amacının blockchain, kripto para birimi ve NFT ile “derin uyumluluk” elde etmek olduğunu anlamak için bir yöneticinin dahili gönderisine atıfta bulundu. Meta’nın gelen baş teknoloji sorumlusu Andrew Bosworth, sosyal ağ devinin blok zincir teknolojisi ile derin uyumluluk hedeflemeyi planladığını yazdı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

“Genel rehberim blok zinciri ile derin uyumluluk içindir. Umarım buna tamamen güvenecek çok şeyimiz yoktur, ancak web3 alanındaki girişimcilerle işbirliği yapma fırsatlarını görürsek, umarım bu çabaya değecektir. zor,” diye yazdı Bosworth.

Sosyal ağ Parler, NFT için destek ekler

Bosworth ayrıca şirketlerin, takas edilemez tokenler (NFT) ve merkezi olmayan kuruluşlar (DAO) ile ilgili ürünler geliştirmek için yeni yollar geliştirmeleri gerektiğini de sözlerine ekledi. Ancak Meta çalışanlarının aşırılıkları düzeltmek için yalnızca ademi merkeziyetçiliğe güvenmemeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

Ekim ayının başlarında, Oculus’un baş teknoloji sorumlusu John Carmack, ticari bir bakış açısından, yetişkin eğlence hizmetleriyle karşılaştırıldığında, iddialı planlarına rağmen, sosyal ağın meta evreninin tamamen açık olmayacağını belirtti. Facebook, kripto para birimlerinin (NFT’ler gibi) metaverse’de rol oynayacağına inansa da, Carmack bu desteğin kripto para birimiyle ilgili toplulukların beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağından şüphe ediyor.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapındaki 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap