İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Mersin Ek İş İlanları

Mersin Ek İş İlanları

Mersin Ek İş İlanları

Genellikle öğrenciler derslerini etkilemeden çalışabilecekleri işler tercih ederek ailelerine destek olmayı amaçlamaktadırlar. Hem okuyup hem de kendini geçindirmeye çalışan öğrencilere hafta sonu iş ilanları aracılığıyla bazı iş olanakları firmalar aracılığıyla sunulmaktadır. Bazı firmalara başvuran çeşitli sektördeki iş verenler aracılığıyla Mersin ek iş ilanlarını inceleyen öğrenciler mağazalarda ürün tanıtımı ya da özel günlerde satışı arttırmak amacıyla stand başında bekleyerek satışa yönelik çalışmalar yapabilmektedir.

Mersin Ek İş İlanları

Öğrenciler kadar tek geçim kaynağı olan ailelerde de ev hanımları kendilerine ek iş bularak çalışmak istemektedir. Ev hanımlarının evde çalışabilecekleri işlerden biri kalem işidir. Kalem işinde parçaları verilen malzemelerin doğru bir şekilde birleştirilmesi istenmektedir. Evlere kalem işi verilir ilanları veren firmaların mail adreslerine bilgilerinizi iletmeniz sayesinde kalem işinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Üretimine katkıda bulanacağınız kalem işinde firmalar da kar elde etmek istediğinden ev hanımlarına bu tür işleri vermektedir. Ev hanımlarının yapacakları ek işler yalnızca kalem işi değil dikiş işi, boncuk işi ve nikah şekeri işi de bulunmaktadır. Mersin iş ilanları ile kariyer fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Mersin Ek İş İlanları
Mersin Ek İş İlanları

Ek İşler Mersin

Ülkemizin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden birisi olan Mersin’de iş imkanları oldukça fazla. Deniz kenti olması nedeniyle bilhassa sahil kesimde siz de kendinize uygun iş alanları yaratabilirsiniz. Ek iş ilanları arayanlar için Mersin’de yürütebilecek işler konusunda kaçırılmaz önerilerimiz var. Eğer ufak bir sermayeniz varsa sahil kenarında açacağınız küçük bir cafede sıkma börek yaparak satabilirsiniz. Bunun yanı sıra balık ekmek satabileceğiniz ufak bir tezgah da sizin için mükemmel bir ek gelir sağlayacaktır. Balık ekmek tezgahınız sayesinde aylık kazancınız 1500 TL’yi geçecektir.

Öğrenciler için de Mersin ek iş ilanları ve öğrenciye iş fırsatı oldukça fazla. Sahil kenarındaki cafelerde garsonluk yaparak boş zamanlarınızda ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yabancı dil biliyorsanız turistlere rehberlik yaparak da ek kazanç sağlayabilirsiniz. Kalabalık bir şehir olan Mersin yılın her mevsimi yüzlerce yerli ve yabancı misafir ağırlamaktadır. El becerilerinize güveniyorsanız ufak bir takı dükkanı açarak kendi tasarladığınız takıları satışa sunabilirsiniz.

Ek iş deyince akla sadece boş vakitlerinizde başınızda durmanız gereken işler gelmesin. Siz başında olmadığınızda da kazanç sağlayabileceğiniz işler mevcut. Kalabalık bir bölgeye, özellikle de sahil kenarına para atınca oyuncak tutan ve çıkaran kumbara yerleştirebilirsiniz. Bu sayede makinenin başında olmasınız dahi günlük kazancınız en az 50 TL olacaktır. Mersin ek iş arayanlar için harika ve oldukça kazançlı bir şehir.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap