1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Meow, kurumsal Hazine tahvilleri ile kripto para piyasası arasında ilk uyumlu nakit bazlı köprü olmayı hedefliyor.

Meow, kurumsal Hazine tahvilleri ile kripto para piyasası arasında ilk uyumlu nakit bazlı köprü olmayı hedefliyor.

Meow, kurumsal Hazine tahvilleri ile kripto para piyasası arasında ilk uyumlu nakit bazlı köprü olmayı hedefliyor.

br>

Kurumsal Finans Bakanlığının kripto para piyasasına yatırım yapması için nakit temelli bir köprü olan Meow, en iyi risk sermayedarlarından ve kripto para etkileyicilerinden 5 milyon dolarlık tohum fonu aldı. Coinbase Ventures, Gemini Frontier Fund, Lux Capital ve Jump Capital, Slow Ventures, Shine Capital, Castle Island Ventures, Akrilik gibi kripto para birimindeki birçok ünlü bu finansman turuna katıldı.

Meow, deneyimli bir kripto para birimi ekibi ve eski Gemini mühendisleri tarafından, enflasyon risklerine karşı bir miktar koruma sağlayabilecek ve kripto para kaynaklı gelir sağlayabilecek kurumsal Hazine tahvillerine modern, uyumlu yatırımlar sağlamak için kuruldu. Şirkete göre, platformu karmaşık kripto para cüzdanlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor ve kurumsal yatırımcılar ile kripto para piyasasının gelirleri arasında en doğrudan ve uyumlu köprüyü kuruyor. Şirket, kripto para birimi geliri elde etmek için Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolüne doğrudan erişim sağlamayı planlıyor.

“Kurumsal Finans Departmanları genellikle daha temkinli ve ihtiyatlı yatırımcılardır. En güvenilir dijital ticaret platformlarını ve nakit anlaşmaları doğrudan kullanabilecek ve potansiyel olarak şu anda tasarruf hesaplarında atıl durumda olan nakit getirilerini sağlayabileceklerdir.” Said Brandon Arvanaghi, ortak -Meow’un kurucusu ve CEO’su. “Meow, Kurumsal Hazine Departmanının, sessizce talep ettikleri ortaya çıkan kripto para birimi fırsatlarını elde etmek için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun gereksinimlerini karşılamasını sağlıyor ve şimdi Wall Street’in güvenle katılması için kapıyı açıyor.”

Meow, enflasyon risklerine karşı bir miktar koruma sağlayabilecek ve fiat para biriminde (USD) kripto para birimi kaynak geliri sağlayabilecek kurumsal servet için uyumlu yatırımlar sağlamayı amaçlamaktadır. Kurumsal yatırımcıların DeFi anlaşmasıyla nakit şeklinde etkileşim kurmasını sağlamak, onların yerleşik çalışma şeklidir ve yeni ortaya çıkan kripto para birimi yatırımlarına ve potansiyel getirilere katılmak için kullanıcı dostu, uyumluluk öncelikli, sürdürülebilir ve uzun vadeli bir yöntem sağlayacaktır.

Lux Capital’in ortağı Brandon Reeves şunları söyledi: “Meow ekibi, kurumsal Hazine tahvillerini ve nakit bazlı uyumlu kripto para yatırımlarına ve kazançlarına erişimi basitleştirmek için zarif bir vizyona sahip.” “Meow ekibi temeldir. Bir uyum duygusuna sahiptirler. Düzenleme ve işleri doğru şekilde yapma konusunda kendilerini aşıyor. Meow, uzun vadede doğru şekilde inşa edildi ve uzun yıllar boyunca önemli bir kripto para birimi yatırım piyasası katılımcısı olacak.”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap