1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Meme Coins Vs Utility Token: HUH Token, Dogecoin ve Cardano’nun çözemediği sorunları çözüyor

Meme Coins Vs Utility Token: HUH Token, Dogecoin ve Cardano’nun çözemediği sorunları çözüyor

guncel coin haberleri

2011’den önce, Bitcoin var olan tek kripto para birimiydi ve sadece o yılın Şubat ayında ABD doları ile pariteye ulaştı. O zamandan beri, Bitcoin geçen yıl en yüksek değeri olan 70.000 $’a ulaştı ve Kasım 2021 itibariyle, Bitcoin’in potansiyelinden yararlanmak ve sizin gibi insanları bir gecede milyoner yapmak için 14.000’den fazla altcoin oluşturuldu.

Kripto para birimleri kralını devirmek için altcoinler, onlara Bitcoin’e göre daha rekabetçi bir avantaj sağlayan ve son derece rekabetçi kripto para birimi dünyasında hayatta kalmalarını sağlayan benzersiz özellikler sunmaya başladı. Yatırımcılar arasında en popüler kripto para türü, Emoji Coins – orijinal olarak İnternet emojileridir, ancak yüksek piyasa değerine – ve faydalı madeni paralara – ilk önce yeni başlayanları finanse etmek için verilen jetonlara ulaşabilir, ancak daha sonra Halkın ürünlerini veya hizmetlerini ihraç etmek için kullanılabilir.

İlgili makale: Yatırım için en iyi Meme Coin projesi nasıl seçilir

Yatırım yapmak için kripto para birimini seçmek, pek çok insanın ustalaşamayacağı bir sanattır. Dikkatli değerlendirmeden etkilenmeyen kararlar büyük mali kayıplara yol açarken, diğer yatırımcılar önemli kazançlar elde eder. Yatırımcıların çoğu, Dogecoin gibi memlere veya Cardano gibi faydalı tokenlere yatırım yapmak arasında gidip geliyor, çünkü bu tokenler son birkaç yılda muazzam bir kârlılığa tanık oldu.

İnternetin gücü, özellikle COVID’nin getirdiği küresel dijital dönüşüm sırasında, Emoji Coins’i etkili bir kripto para birimi haline getirdi, bu nedenle yatırımcıların dikkatine değer. Ünlüler veya etkileyiciler genellikle sosyal medya aracılığıyla emoji paralarından bahsederse, oynaklıkta ani artışlar yaşayabilir ve bu da patlayıcı büyümeye yol açabilir. Dogecoin vakası, dünyanın en zengin adamı Elon Musk’ın emoji paralarına zaafının olduğu en ünlü örneklerden biridir. Musk’ın Dogecoin hakkındaki tweetleri interneti kırdı ve değeri birkaç farklı durumda %10, %11, %20 ve %40 oranında fırladı.

Bununla birlikte, emoji paralarının aşırı oynaklığı, yatırımcıların kısa bir süre içinde kaldırılmaları koşuluyla yalnızca Dogecoin ve Shiba Inu gibi para birimlerinden kar edebilecekleri anlamına gelir. Yatırımcılar, doğru zamanda çevrimiçi olamayacakları herhangi bir engelle karşılaşırsa, yatırımlarını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırlar. Ayrıca bazı platformlar (Coinbase gibi) daha önce bu yoğun dönemlerde yaşanması muhtemel teknik sorunlar nedeniyle kullanıcıları hesaplarından kilitledi ve bu durumlarda bile yatırımcılar fonları her zaman geri alamayabiliyor.

Ayrıca lütfen Shiba Inu ve HUH Token’ın Nihai Fırsatını okuyun.

Buna karşılık, fayda belirteçlerinin geliştirilmesi, yasal bir para birimi biçimi olmayı amaçlamaktadır. Popüler örnekler arasında Ethereum ve Cardano bulunur. Ayrıca amaçları, bankaların ve hükümetlerin denetiminden kurtularak finansı merkezden uzaklaştırmak ve yaygın olarak kabul gören bir ödeme yöntemi haline gelerek finansta devrim yaratmanın hayalini kurmaktır. Square, Tesla ve MicroStrategy’nin katılımı bunun gerçekçi olmadığını gösteriyor. Ödüller ve ücret indirimleri dağıtarak herkes jeton satın alabilir ve likiditeyi artırabilir. Ancak son analizde, hizmet belirteçleri, yatırımcıların şirkette hisse almasını sağlamaz.

HUH jetonları, zayıflıklarını ortadan kaldırırken iki kripto para biriminin avantajlarını da elde etti. Bir tür “uti-meme” olarak HUH, emoji madeni paralarının piyasadaki popülaritesini faydalı jetonların işlevleriyle birleştirir. İddiaya göre popüler sosyal medya fenomenleriyle işbirliği yaptılar ve Aralık ayındaki lansmanından bu yana 15.000’den fazla sahibi ve bir ayda %6000’lik bir fiyat artışıyla popüler hale geldiler. PancakeSwap’ın ilk 20’sinde HUH, uzun vadeli yatırımı teşvik etmek için 2 yıl içinde 1 milyon ABD Doları değerinde likiditeyi kilitleyecek. Benzer şekilde, HUH’nin benzersiz öneri sistemi, kullanıcıların başkalarını tavsiye edebileceği ve yeni sahibinin BNB’de ödenen yatırımından %10 komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu özellik zamanla cüzdanlarını artırmalıdır, bu nedenle daha uzun ve daha fazla HUH token sahibi elinde tuttukça, daha fazla HUH alır. Emoji madeni paralarının oynaklığının aksine, HUH, bu yeni yöntem ve “altına kadar bekle” inancının kanıtladığı gibi, uzun vadeli varlıkları teşvik eder. Son olarak, İnternet görünürlüğünü korurken oynaklığı önleyen ilk kripto para birimine sahip olabiliriz.

HUH jetonları hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

Web sitesi: https://huh.social

HUH resmi takas-https://swap.huh.social/

Telgraf: https://t.me/HUHTOKEN

Twitter: https://twitter.com/HuhToken

Instagram:https://www.instagram.com/huhToken/

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından TECHBULLION’dan derlenmiştir, telif hakkı yazar Vasid Qureshi’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap