1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Media Markt Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

Media Markt Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Media Markt Müşteri Hizmetleri

Media Markt teknolojik ürün satan mağazalar arasında dünyaca ünlü teknolojik ürün satan mağazalardan bir tanesidir. Media Markt şubeleri hemen hemen her ilde (Kahramanmaraş, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Ankara) bulunmaktadır. Media Markt alışveriş merkezlerinde (Kentpark, Mersin Forum) de sıkça görülen bir mağazadır.

Media Markt müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0850 222 1 500’dır. Media Markt müşteri hizmetleri çağrı merkezi müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

Media Markt müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 1 500’dır. Bu numara üzerinden 24 saat Media Markt müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. (1)

Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Media Markt müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 0850 222 1 500 numaralı müşteri hizmetleri çağrı merkezine ulaşmanız yeterli olacaktır. Bu çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine ulaşacaksınız.

  • Öncelikle 0850 222 1 500 numaralı Media Markt müşteri hizmetlerini arayın.
  • Ardından 3 rakamını tuşlayın.
  • En son 5 rakamını tuşladıktan sonra. Media Markt müşteri temsilcisine ulaşacaksınız.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık?

Media Markt müşteri hizmetleri 7/24 çalışmaktadır. Günün her saatinde Media Markt müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Media Markt Garantiye Nasıl Gönderilir?

Media Markt üzerinden aldığınız TV, beyaz eşya gibi taşınmaz eşyalar dışında Media Markt şubeleri üzerinden arızalı ürününüzü onarıma gönderebilirsiniz. Taşınmaz eşyalar için Media Markt yetkili servisini arayarak evden aldırma imkanınız vardır. Diğer bir onarıma gönderme yolu ise Media Markt deposuna ürünü yollamanızdır. Aras Kargo ile gönderim koduyla (Gönderim kodu 1314338011109) ürünü Media Markt deposuna yollayarak onarım sağlayabilirsiniz. Ürünü göndermeden önce mutlaka içerisine faturanızı ekleyiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Media Markt Şikayet Hattı Numarası Kaçtır?

Media Markt şikayet hattı numarası 0850 222 1 500’dır. Bu numara üzerinden Media Markt şikayetlerinizi Media Markt müşteri hizmetleri yetkililerine iletebilirsiniz. Şikayetiniz kısa bir süre içerisinde giderilerek gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

Media Markt Genel Müdürlük Nerede?

Media Markt genel müdürlüğü adresi;  Yeşilce Mah. Eski Büyükkdere Cad. No:65/A Kağıthane / İstanbul

Genel müdürlüğe ulaşarak şikayetlerinizi ve görüşlerinizi en yetkili ile görüşme imkanı yakalamış olursunuz. Media Markt müşteri hizmetleri bu konuda sizlere yardımcı olmuyorsa genel müdürlüğe ulaşmanız en iyi seçenektir.

 

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap