1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Maymunların ilk milli marşı Miami Sanat Haftası’nda görücüye çıkacak.

Maymunların ilk milli marşı Miami Sanat Haftası’nda görücüye çıkacak.

İlk maymun milli marşı Miami Sanat Haftası'nda görücüye çıkacak

İlk maymun milli marşı Miami Sanat Haftası'nda görücüye çıkacak

Miami, ABD, 1 Aralık 2021: Bir süperstar DJ ile NFT markası arasında çığır açan bir işbirliği olan Desperate ApeWives’ın resmi milli marşı.

Ulusal marş, 1 Aralık’ta MAPS Backlot Miami’de süperstar bir DJ’in katıldığı özel bir performans ve parti ile resmi olarak açıklanacak ve YouTube ve Spotify ve Apple Music dahil olmak üzere 240 bölgedeki 30’dan fazla müzik mağazasında ve kanalda hemen piyasaya sürülecek. .

Bu şarkının küratörlüğünü müzik sektörünün en ünlü yapımcılarından biri olan MR.BLACK üstleniyor.Müzikleri milyonlarca trafik aldı, önde gelen plak şirketleriyle anlaşma imzaladı ve en büyük müziklerden bazılarında diğer yapımcı ikililere katıldı.Festival performansı GPROJECT elektronik müzik endüstrisinde hızla manşet haber haline geldi. Bu parça tüm dünyanın elektronik sahnesinde dalgalar yaratacak.

DAW Music, DJ MR.BLACK ve GPROJECT ile Desperate ApeWives NFT’nin ortak girişimi tarafından kurulan öncü bir plak şirketidir. Etiketin ilk hedefi, yeni ve çığır açan “Desperate ApeWives Marşı”nı piyasaya sürmek, tanıtmak ve yayınlamaktı. Her DAW NFT sahibinin bağlanabileceği ve gurur duyabileceği müzik.

Ödüllü TV dizisi “Desperate Housewives”dan esinlenen DAW, Ethereum blok zincirinde yaşayan 10.000 umutsuz ApeWives NFT’nin bir koleksiyonudur. En nadide güzel sanatlar JPEG NFT serisinde, Kraliçe, Mona Lisa, Paris Hilton, Kylie Jenner, Chiara Ferragni, vb.’den ilham alıyorlar.

İşbirliğinin bir parçası olarak, Desperate ApeWives ekibi, MR.BLACK ve GPROJECT için NFT alanı, Metaverse ve çeşitli pazarlama ve ticari faaliyetlerde yüz ve simge olarak kullanabilecekleri özelleştirilmiş bir ApeWives NFT tasarladı.

DAW Music’in vizyonu, NFT alanını ticari ve fiziksel dünyaya bağlamak için farklı sanatçılar ve markalarla işbirliği yapmaktır. Desperate ApeWives Marşı geleceğin temel taşıdır.

* MR.BLACK, özgün yapım tarzı ve enerjik, yüksek enerjili performansı ile kısa sürede dans müziği sektörünün tanınan isimlerinden biri haline geldi.

“Bay Siyah” hakkında

Bay Black’in rekoru, bir dizi skor tablosuyla etkileyici. Hardwell’s Revealed Recordings’deki toplu çıkışı Beatport’ta hemen ilk üçe tırmandı, #Party People ve #Hu-Ha ilk sırada yer aldı. Bay Black, Tiesto, David Guetta, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike ve marka sahibi Hardwell dahil olmak üzere sektördeki tüm ünlü kişilerin desteğine sahiptir. Brezilya’dan Japonya’ya, Miami ve Bangkok’a kadar dünyanın en büyük mekanlarında sahne aldı, Tomorrowland Unite ve Life in Color gibi müzik festivallerinde başarılı performanslar sergiledi.

Steve Angelo, Avicii, Dimitri Vegas & Like Mike, Steve Aoki, DVBBS, Diplo, Showtek, R3hab ve Don Diablo ile sahne aldı.

Bir prodüksiyon planlayıcısı olarak MR.BLACK, müzik endüstrisindeki en büyük albümlerden bazılarının arkasındaki beyin olarak da rol aldı, Madonna için ortak yapımcılık yaptı ve Sony Music ve Warner Music Group ile işbirliği yaptı. Birden fazla küresel marka ve TV reklamı için farklı müzikler üretti. Armin van Buuren, projeye katıldığı için MR.BLACK’i #legend olarak etiketledi ve WARRIORS’un ilk EP’si Armada Music’te yayınlandı.

İlgili kişi

  • Gardner
  • Press@desperateapewives.com

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap