1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MATIC fiyatı 2 doların altına düşüyor, bu çokgen boğa koşusunun sonu mu?

MATIC fiyatı 2 doların altına düşüyor, bu çokgen boğa koşusunun sonu mu?

guncel coin haberleri

Poligon (MATIC), fiyatları tehlike bölgesinin çok üzerine çıkarması beklenen büyük bir yükseltme ile geri döndü. Bununla birlikte, son satışlarla birlikte, ayılar boyunca boğaların tamamen pasif kaldığı daha da belirgindir.

Polygon’un London Hark çatalı, özellikle EIP 1559 piyasaya sürülürken, MATIC’in fiyatının en az 3 doları aşması bekleniyordu, ancak şimdi 2 dolar seviyesini de kaybedeceği endişesi var.

Ethereum’a benzer şekilde, Polygon da her işlemde MATIC belirteçlerini yakarak varlığı söndürüyor. Ancak tarih, herhangi bir platformdaki herhangi bir yükseltmenin, yerel tokeninde büyük bir artışa yol açmayacağını tahmin ediyor.

Ethereum’daki London hard fork’u, Cardano’daki Alonzo hard fork’u, Polkadot Parachain Auctions ve benzerleri ve şimdi de Polygon’un EIP 1559 yükseltmesi olsun. Tüm yükseltmeler, o gün ilgili varlıklarında büyük bir satışla sonuçlandı.

Şu anda, MATIC fiyatları son yaşanan çöküşe rağmen yükselen kanalda tutunmakta zorlanıyor ve bu nedenle önemli bir yükseliş eğilimi umutlarını koruyor.

  • MATIC fiyatı kısa süre önce 2,3 dolar direncinin üzerine çıktıktan sonra birkaç günden fazla bu seviyelerde reddedildi.
  • Ayılar bugün daha güçlü, varlık yükseliş trendini koruyamadı ve şimdi 2 dolarlık desteği 1,96 dolardan kaybetmekten endişe ediyor.
  • Neyse ki, fiyat 200 günlük SMA’nın oldukça üzerinde, ancak uzun vadede ve kısa vadede MATIC bu seviyeleri düşürdü, bu da varlık 200 günlük seviyelerin üzerine çıkana kadar düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor. tekrar SMA
  • Ayılar daha güçlü görünse de, boğa ayısı gücü bir “sat” sinyaline işaret ederek düşüş eğilimine işaret ediyor
  • Ayrıca bir oynaklık göstergesi olan Ortalama Gerçek Aralık (ATR), varlığın daha az oynak olduğunu gösterir.Şüphesiz bir sonraki fiyat eğilimini belirlemez, ancak daha az oynaklık, varlığın kısa vadede daha az riskli olduğu anlamına gelir.
  • Stokastik RSI, RSI’nın geliştirilmiş bir şeklidir ve kısa vadede aşırı satım bölgesini vurur, bu nedenle şu andan itibaren kısa vadeli bir ralli için bir fırsat olabilir. Bununla birlikte, güç, düşüş eğilimini tersine çevirecek kadar güçlü olmayabilir.

Polygon (MATIC) fiyatının oyunda kalması için pivot noktası aşağıda belirtilen direnç seviyelerine ulaşmak ve destek seviyelerinin altına düşmesini engellemektir.

Direnç: 2,3 $ kısa vadeli, 2,5 $ uzun vadeli

Destek: Kısa 2,08 ABD Doları Uzun 1,8 ABD Doları

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap