1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Manisa Ek İş İlanları

Manisa Ek İş İlanları

Manisa Ek İş İlanları

Evinizde, yapabileceğiniz ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz işler yapmak isteyenler için onlarca hatta yüzlerce imkan bulunmaktadır. Firmalar evlere iş bağlayarak sigortalı işçi çalıştırma derdinden muzdarip olmakta hem de maddi gelire ihtiyaç duyan vatandaşların para kazanmasına da vesile olmaktadır. Manisa ek iş imkanlarının rağbet gördüğü, yeteneklerini göstermek isteyenlerin ek iş yaptığı bir ilimizdir. En çok yapılan işlerden birisi olan etiket işi, tekstil sektöründe hizmet veren firmaların daha çok ilgilendiği bir iştir.

Manisa Ek İş İlanları

Kıyafetler, pantolonlar, t-shirtler, bluzlar ve kazakların her birine etiket yaparak para kazanabilirsiniz. Evlere etiket işi veren firmalar ve telefon numaralarına ulaşmak için internetteki ilanlara göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca bu ilanlar arasında farklı işleri de inceleyebilir, yapabileceğinizi düşündüğünüz ve yeteneğinizin olduğunu düşündüğünüz birçok ev işi yapabilirsiniz. Bu işler arasında kutu katlama, davetiye yapma, kalem montajı, mandal montajı, nikah ve bebek şekeri yapma işleri de yer almaktadır. Dileyenler, gündüz çalıştığı işlerden arta kalan zamanlarda veya hafta sonları ek iş yaparak da ek gelir elde edebilirler.

Manisa Ek İş İlanları
Manisa Ek İş İlanları

Manisa Ek İş Fırsatları

Ev hanımı ve öğrenciler kendi kazancınızı sağlamaya ne dersiniz? Zorlu hayat şartlarının giderek artmasıyla birlikte günümüzde birçok kişi kendine iş imkanları aramaktadır. Manisa ek iş ilanları ile siz de kendinize kazanç ortamı oluşturabilirsiniz. Pahalılaşan yaşam şartlarına çözüm arıyorsanız boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz ufak işlere göz gezdirmelisiniz. Oturduğunuz yerden para kazanmanızı ve stres atmanızı sağlayacak bir iş arıyorsanız bardak boyama tam size göre. Bardak boyama hem kolay, hem de masrafsız bir iştir. Bu iş için bardak ve kalem boya yeterlidir. Hazırlayacağınız bardakları çevrenizdekilere hediye ederek tanıtım yapmaya başlayabilirsiniz.

Ek gelir sağlamak isteyenler için ciddi bir kazanç kapısı da evde hayvan bakıcılığı oluyor. Hayvan besleyen çoğu kişinin tutkusu o hayvanın iyi yaşam sürmesi için çabalarıyla sürer. Evde bakacağınız köpek, kedi ya da diğer hayvanlar sayesinde ek kazanç sağlayabilirsiniz. Ev hanımlarının eşlerine yardımcı olmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak için yapabilecekleri en kolay iş evde gördü işi oluyor. El emeği göz nuru örgülerinizi örgü standı açarak satışa sunabilir, aylık 1500-2000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Öğrenciler için de oturdukları yerden ek kazanç elde etme fırsatı çok. İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmak aylık harçlığınızı 2-3 katına çıkarmanıza destek sağlayacaktır. Anket doldurma işi yasal olmakla birlikte e-mail adresinize gönderilen anketleri kısa sürede doldurmanız neticesinde para kazanmanızı sağlar. Ek iş Manisa yazımız sayesinde siz de işinizi tercih edebilirsiniz.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap