1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MANA bu engeli aşarsa Decentraland’ın fiyatı %23 artabilir.

MANA bu engeli aşarsa Decentraland’ın fiyatı %23 artabilir.

guncel coin haberleri

  • 15 Aralık’ın düşüğü 2.93$’ın ardından, Decentraland fiyatları tersine dönme işaretleri gösterdi.
  • MANA’nın yükseliş argümanını güçlendirmek için 3.65 doların üzerinde daha yüksek seviyeler yaratması gerekiyor.
  • 2.93 USD destek seviyesinin kırılması, yükseliş argümanını geçersiz kılacaktır.

İki haftadan fazla bir süredir Decentraland’ın fiyatı giderek daralan bir aralıkta konsolide oluyor. Bununla birlikte, alıcıların ahşap ürünlerinden çıktığı görülüyor, bu da MANA’nın piyasa değerindeki artışa işaret ediyor.

Decentraland, daha fazla gelir elde etmek için fiyatları kendisi belirliyor

6 Aralık’tan bu yana, Decentraland’ın fiyatı, fiyatlarda istikrarlı bir düşüş eğilimi gösteren üç düşük dip ve dört düşük zirve üretti. Bununla birlikte, 15 Aralık’ın düşüğü 2,93$’dan sonra, MANA’nın eğilimi, yüksek bir dipten başlayarak, boğalara yavaş bir dönüşe işaret ediyor. İki yüksek zirveye rağmen, Decentraland fiyatının pozisyonunu sağlamlaştırmak için 3,64 doların üzerinde dört saatlik bir mum çubuğu oluşturması gerekiyor.

Bu gelişme, yükseliş mekanizmasını doğrulayacak ve MANA’yı 4.01$ ve 4.21$ bariyerlerini yeniden test etmeye zorlayabilir. Genel olarak, bu artış 3.65 USD’den %15 ve mevcut pozisyondan %28-3.28 USD artacaktır.

MANA/USDT 4 saatlik grafik

Decentraland fiyatlarına yönelik bu yükseliş şokunu destekleyen IntoTheBlock’un Küresel Para Giriş/Çıkış (GIOM) modeli, bir sonraki engelin 3,57 dolardan 3,92 dolara uzandığını gösteriyor. Ortalama 3.75 ABD Doları fiyatla 162.810 MANA satın alan yaklaşık 11.510 adres “iyi değer”.

Bu seviyeler teknik açıdan bakıldığında görülenlerle tutarlıdır. Yükselişe rağmen, MANA’nın yükseliş eğilimi parkta yürüyüş olmayacak.

Monako

Artış eğiliminin neden olabileceğini daha fazla açıklayan, -%22,5’te seyreden 30 günlük piyasa değerinden gerçekleşen değere (MVRV) modelidir. Bu zincir üstü gösterge, geçen ay MANA satın alan yatırımcıların ortalama kâr ve zararını belirlemek için kullanılır.

Mevcut seviyeden, bu temel endeks, bu kısa vadeli sahiplerinin çoğunun zararda olduğunu gösteriyor. İlginç bir şekilde, uzun vadeli sahipler varlıklarını bu seviyelerin yakınında artırarak MANA için potansiyel bir yükseliş görünümüne işaret ediyor.

MANA 30 gün MVRV

MANA 30 gün MVRV

Decentraland’ın fiyatı artıyor olsa da, 3.65$’ı geçememesi, onun zayıflığını gösterecek. Bu gelişme, MANA’nın 2,93 dolarlık destek seviyesini yeniden test etmesine izin verebilir ve alıcılar tekrar hacme dönme fırsatına sahip olacak.

Dört saatlik mum çubuğunun 2.93$’ın altında kapanması, daha düşük bir dip oluşturacak ve Decentraland fiyatı için yükseliş argümanını geçersiz kılacaktır.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap