1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MakerDAO’nun fiyatı fırladı ve Fantom’un (FTM) fiyatı fırladı-Haberler

MakerDAO’nun fiyatı fırladı ve Fantom’un (FTM) fiyatı fırladı-Haberler

guncel coin haberleri

MakerDAO hızlandırmaya çalışıyor

Devasa bir uçurumdan düştükten sonra, Ethereum tabanlı token MKR, bir parabol şeklinde doğrudan dirence ulaşmaya çalışıyor. Çoğu kripto para birimi varlığına çok benzer, ancak MKR fiyatları da 2021’in son birkaç gününde yaşanan ani çöküşten ciddi şekilde etkilendi. Bununla birlikte, varlık 2.000 ABD Doları’nın üzerinde önemli ölçüde tutuldu ve başlangıçtaki 2500 ABD Doları hedefine ulaşmak için yükseldi.

Şu anda, MKR’nin fiyatı, varlığın kulpu tamamlamak üzere olduğu “bardak ve kulp” modunda trend oluyor. Varlık, 2569$’lık güçlü direnç seviyesinde formasyonun boyun çizgisine ulaştığında, önemli bir yükseliş eğilimi olasılığı formasyonun etrafında dolaşacaktır. Varlık yüksek bir seviyeye yükselirse, 2700 doların biraz üzerindeki güçlü direnç seviyelerinden birine dokunabilir ve boğa piyasası bu direnç seviyesinde devam edebilir.

Fantom (FTM) fiyatları yükseliyor ancak önemli bir düzeltme olabilir

Fantom fiyatı, üst seviyeyi kırdığı için mevcut piyasa entegrasyonundan, özellikle de BTC fiyatından çok farklı görünüyor. Varlık, şu andan itibaren herhangi bir zamanda gerçekleşebilecek olan 3.4 doların üzerinde yeni bir zirve oluşturmaya yalnızca bir inç uzakta. Bununla birlikte, artan yükseliş momentumuna rağmen, başka bir yeniden test korkusu kripto para birimlerinde varlığını sürdürüyor.

-725f6xrpch7VCrfbWqslja1uHNH3b05ndmWU-jKl0dqrDQTXvslitd5tRNuxkL00f5jXkD_5Uw2KEGXPAxVfCHR1rWYJSoGYVpeGK9F1_kCNyQ6D0OTkhmp.

FTM’nin fiyatı daha önce yükseliş bayrağındaydı ve beklendiği gibi, varlık 2,46 ABD Doları ile 2,56 ABD Doları arasındaki güçlü direnç bölgesinden geçerek övündü. Yükseliş eğilimini sürdüren varlık şu anda güçlü dirençlerden birini 2,88 dolarda test ediyor. Ne yazık ki, ayılar halka girmiş gibi görünüyor, bu da varlıklardaki artışı 3 doların üzerinde sınırlıyor. Ancak, fiyat düşüşüne rağmen, destek seviyesinin ötesindeki direnç seviyesinin varlıkların elde tutulmasını stabilize etmesi ve güçlü bir toparlanma için temel oluşturması bekleniyor.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap