1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Make.Gifts Kurucusu Unexpected NFTs Cointelegraph Baş Editörü ve DSRPTD 2021’de DSRPTD Moderatörü

Make.Gifts Kurucusu Unexpected NFTs Cointelegraph Baş Editörü ve DSRPTD 2021’de DSRPTD Moderatörü

guncel coin haberleri

Dubai’de 27 Ekim 2021 Çarşamba akşamıydı ve NFT hediye platformu Make.Gifts’in kurucusu Ihor Kubalskiy, yatırımcılar veya stratejik ortaklar gibi projesine ölçeklenebilirlik sağlayabilecek yeni fırsatlar aramaya gitti. Ara üzerinde çalışıyor.

dubai. Nüfusunun yüzde 80 ila 90’ından fazlasının herhangi bir zamanda 200 ülkeden geldiği, benzersiz tersine çevrilmiş kozmopolit demografik yapıya sahip, benzeri görülmemiş bir büyüme şehri – Ihor’un olmak istediği yer burası. Şehrin 20 yıldaki büyümesi hakkında 150 yıldan fazla bir süredir diğer tüm ülkelerden daha fazla şey duydu. Ayrıca, risk sermayesi endüstrisinden bazı ağır ağırlıkları ve Dünya’daki yıkıcı teknoloji dünyasını bir araya getiren bir radar altı zirvesi olan DSRPTD 2021’i de duydu. Diğer birçok startup, yatırımcı ve hükümetin istediği DSRPTD 2021’e nasıl girileceğini bilmiyor. Bir arkadaşından veya oradaki bir dedikodudan, Crazy Mask Lounge’ın, son özel kapalı kapılar özel seçim zirvesinin sonuncusu olan Goldfingr Mastermind Social için DSRPTD 2021’in kapanış partisine ev sahipliği yaptığını öğrenmiş olabilir. seyahat.

– reklamını yap-

Partiye girmeye, listedeki diğerlerini iki katına çıkarmaya ve DSRPTD Radio Crazy Mask Lounge’da Laila Amrakhova’nın canlı keman müziği ve lezzetli yiyecek ve içecekleri ile kendi partisinin tadını çıkaran herkese katılmaya karar verdi. , Tritonal’ın Tritonia ve Amadeus’un Rhythm Nation trans setlerinden titreşimler ve ritimler. Bar tezgahında fotoğraf çeken iki adamı, samimi bir kalabalığın içinde dev bir Cointelegraph hashtag modelini, çok mutlu bir genç bayanı ve yıkıcı bakışları olan gülümseyen genç bir adamı gösterirken gördü. Burası enerji dolu.

“İşte bu,” dedi Iho kendi kendine.

Telefonunu çıkardı, kamerasını açtı ve tanımadığı iki kişinin fotoğrafını çekti.

Onlara doğru yürür ve onlara çektiği fotoğrafları gösterir – genellikle bir kalabalığın içinde uygulamasını tanıtmaya ve biraz organik ilgi çekmeye çalışırken yaptığı gibi.

Ihor, “Bu fotoğrafınızı NFT olarak yapıp size şimdi gönderebileceğimi biliyor muydunuz?” dedi.

İkisi birbirine bakıp gülümsedi: “Elbette” dediler.

“Sana anlatayım,” diye yanıtladı.

Onlara telefonunu verir ve Make.Gifts uygulamasında resmin bir açıklamasını yazmalarını ister. Bir süre ne yazmaları gerektiğini tartıştılar. Oğlan kıza bir şey söyledi, kız kabul etti ve telefonu ona geri verdiler. Onlara bir NFT oluşturmanın ve onu iki parçaya bölmenin basit 3 adımlı sürecini gösteriyor, onlardan bir Telegram tanıtıcısı veya Whats App koymalarını istiyor ve ardından… patlama, uygulamaları aracılığıyla NFT’lerini Telegram’da beyan etmeleri için bir bağlantı alıyorlar .

1641821781_49_image-23.png.webp

Ertesi gün, Ihor, NFT’nin Bayan Ihor’la birlikte fotoğrafı işleyen kişiye bir mesaj gönderdi:

ihor: merhaba

Ihor: Sana make.gifts ve tilda gibi çevrimiçi NFT pazar yerleri hakkında daha fazla ayrıntı gönderebilirim, 35 dakika içinde çalışır hale gelebilir miyiz?

erkek: tabii

adam: lütfen yap

İhsan: teşekkür ederim

Kişiye bazı bağlantılar gönderdi ve uygulamayı/projeyi ona açıkladı.

Adam çok garip ve alakasız bir cevap verdi:

O adam: İsterseniz bana logonuzu da gönderebilirsiniz.Sizi DSRPTD NFT ortağı olarak eklemekten memnuniyet duyarım.

Iho: Vay canına

İhor: Şaka değil mi?

adam: şaka yapmayı kes kardeşim

Adam: Az önce kimi NF’lediğinizi biliyor musunuz?

İhor: Hayır

ihor: söyle

Yine Make.Gifts projesi ve logosu hakkında kısa bir mesaj gönderdi.

Bu adam: DSRPTD’nin sunucusu ve koşucusu ve Cointelegraph’ın genel yayın yönetmeni

vay be

yoo: özür dilerim

Ihor: Sadece ürünümüzün ne kadar kolay olduğunu göstermek istedim

Adam: hoş geldin kardeşim (el sıkışma emojisi ile)

Adam: Sana yakında bir şey göndereceğim.

Yoho: teşekkür ederim

Kristina Lucrezia Corner ve Cointelegraph’ın baş editörü ve DSRPTD sunucusu Ahmed Refaie, Make.Gifts’in kurucusu Ihor Kubalskiy ve NFT tarafından fotoğraflanan bu makalenin başındaki resimde yer alan iki isim.

Make.Gifts artık DSRPTD 2021 için bir hediye ortağıdır; burada DSRPTD 2021’den seçilen resimler ve fotoğraflar Make.Gifts aracılığıyla dijital sanata ve NFT’lere dönüştürülür ve ilgili izleyicilere ücretsiz olarak verilir. Delegeler, konuşmacılar ve yatırımcılar için bazı rozetler de DSRPTD NFT Koleksiyonunda NFT ile işlenecektir.

DSRPTD 2021, 25-27 Ekim tarihleri ​​arasında Dubai, BAE’de gerçekleştirilerek katılımcı startup’ların, ölçek büyütmelerin, yatırımcıların, şirketlerin, VC’lerin ve hükümetlerin yatırımlarından en iyi getiriyi elde etmesini sağlar. dsrptd.net/blog adresinde daha fazla bilgi edinin.

DSRPTD Talks, DSRPTD MBA, DSRPTD NFT, DSRPTD Radio ve DSRPTD Productions hakkında bilgi edinmek istiyorsanız. Abone olun ve bugün YouTube, Discord ve Telegram’da bize katılın.

Bizi takip edin: LinkedIn YouTube Twitter Telegram Kanalı Facebook Instagram Orta Reddit Quora Space Discord Sunucusu

#NFTs #DSRPTD #DSRPTD2021 #DSRPTDNFTs #Cointelegraph #MakeGifts #Goldfingr #Dubai # Startups#Investment

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazara, Misafir Yazara aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap