1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. LYOTRAVEL – Uçak biletleri, oteller ve arabalar için ödeme yapmak için kripto para birimini kullanın

LYOTRAVEL – Uçak biletleri, oteller ve arabalar için ödeme yapmak için kripto para birimini kullanın

guncel coin haberleri

Sonunda kripto para birimini işlemler dışındaki şeyler için kullanmaya başladık. Bu günlerde onlarla başka neler yapabileceğinizi bilmek istiyorsanız, LYOTRAVEL adında, ödeme olarak kripto para kullanmanıza izin veren yepyeni bir seyahat rezervasyon sitesi var.

Cryptocurrency turizmde yer alıyor

LYOTRAVEL, en rekabetçi çevrimiçi fiyatlardan bazılarına sahip olan ve aynı zamanda farklı kripto para birimlerinde ödeme seçenekleri sunan kripto para ödeme uygulaması LYOPAY tarafından başlatıldı.

LYOTRAVEL, LYOPAY’in kripto para birimini hayatın her alanında kullanabileceğiniz bir uygulama ekosistemi oluşturma misyonunun bir parçasıdır. LYOPAY, ödeme ve diğer birçok hizmet için kripto para birimini kullanmanıza izin veren kesinlikle ilginç bir süper uygulamadır. Bu görevin başarısı için en son girişimleri seyahat etmekti.

Bu çok benzersiz bir fikir çünkü turizm endüstrisinde kripto para birimini kabul eden çok fazla oyuncu yok. Expedia gibi seyahat rezervasyon siteleri hala bu teknolojiyi deniyor, ancak gördüğümüz gibi kesinlikle popüler hale gelecek.

Öte yandan, LYOTRAVEL en başından beri kripto para birimi seyahati sağladı. Bu, kripto para birimi ile ana satış noktası seyahatleridir. Fiat para birimi de dahil olmak üzere birçok başka ödeme yöntemi olmasına rağmen, kripto para birimi ana ödeme yöntemidir.

Nasıl rezerve edilir

lyotravel.com’a giderseniz, uçak, otel ve araba rezervasyonu seçenekleri göreceksiniz. Şimdiye kadar, müşteri deneyimleri çok sorunsuzdu. Sadece birkaç tıklama ile kolayca bilet rezervasyonu yapabilirsiniz.

Öncelikle hesabınızı platforma kaydettirmeli ve ardından en ucuz uçuşların, otellerin veya araba hizmetlerinin bir listesini almak için arama ayrıntılarınızı girmelisiniz. Beğendiğiniz bileti seçtikten sonra ödeme yöntemini seçebileceğiniz ödeme bölümüne yönlendirileceksiniz.

Şu anda rezervasyon fiyatlarını beş farklı para biriminde görüntüleyebilirsiniz: ABD Doları, Euro, Kanada Doları, Hindistan Rupisi ve İngiliz Sterlini.

En sevdiğiniz kripto para birimiyle ödeme yapın

Ödemeyi tamamladığınızda, kripto para biriminizi kullanma seçeneğiniz olacaktır. Şu anda Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve Tether kullanabilirsiniz ancak LYOTRAVEL, kabul edilen kripto para birimleri listesinin genişleyeceğini ve favori tokenlerinizle ödeme yapabileceğinizi belirtti.

Ayrıca Mastercard, Visa, American Express, Discover Network ödemelerini ve banka havalelerini kabul ederler.

Bir grup halinde seyahat ediyorsanız ve kripto para biriminde ödeme yapmak istiyorsanız, LYOTRAVEL, ödeme yapmak için birden fazla cüzdan kullanmanıza izin verir. Farklı insanlar cüzdanlarını kullanabilir ve kendi payları için ödeme yapabilir. Ardından sayfa yeniden yüklenir ve kalan miktarı görüntüler. Tam tutarı ödedikten sonra bir rezervasyon onayı alacaksınız. Bu çok akıllıca bir paylaştırma yöntemidir. Sadece bir ödeme için kredi kartıyla ödeme yapmaktan daha iyidir.

pratik kraldır

Çoğumuz kripto para meraklıları için, şu anda sahip olduğumuz farklı kripto para birimlerini kullanmanın yeni yollarını arıyorlar, bu yeni bir soluk. İşlemlere ek olarak, bu hizmeti kullanmak için arıyorduk.

Herhangi bir para biriminin gerçek değeri, faydasına bağlıdır. 2010’da on binlerce bitcoin ile sadece iki pizza alabildik ve şimdi çok yol kat etti. Artık kripto para biriminin yalnızca pizza satın almak için değil, hayal edebileceğimiz her şey için, hatta seyahat için kullanılabileceğini görebiliyoruz.

Şimdiye kadar, LYOTRAVEL ile olan deneyimimiz çok iyi ve yakında daha fazla insanın seyahat ve diğer etkinlikler için kripto para birimini kullanmaya başlayacağını ummak için sabırsızlanıyoruz.Web sitelerine gidin ve kripto para birimiyle dünyayı dolaşmaya başlayın

Bilgi kaynağı: KOINALERT’ten 0x bilgisinden derlenmiştir, telif hakkı yazar Koinalert’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap