1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Lucky Block ön satışını sattı, 5,7 milyon dolar topladı, DEX 26 Ocak’ta listeleniyor

Lucky Block ön satışını sattı, 5,7 milyon dolar topladı, DEX 26 Ocak’ta listeleniyor

guncel coin haberleri

Yaklaşan Lucky Block piyango platformu için Lblock jetonlarının ön satışı, yetersizlik nedeniyle 11 gün önce tükendi.

Sadece yedi hafta içinde Lucky Block, ön satışında dağıtılan toplam 100 milyar Lblock token arzının %32,5’ini sattı. Tümüyle, ön satış kısa bir süre içinde şaşırtıcı bir şekilde 5,7 milyon dolar topladı.

Akıllı sözleşmeler, şu anda 8.607 Lblock token sahibi olduğunu gösteriyor.

Lucky Block (Lblock) Pancakeswap 26 Ocak Çarşamba Başlıyor

Insidebitcoins Lucky Block CEO’su Scott Ryder’a yapılan bir yorumda: “Projenin kripto topluluğu tarafından iyi karşılanmış olmasından memnunuz. Spot piyasanın hala bir dip bulmakta zorlandığı göz önüne alındığında, satış öncesi talep daha da etkileyici.

Ryder şunları ekledi: “Şimdi PR kampanyamızın bir sonraki aşaması için hazırlıkları tamamlıyoruz ve en iyi merkezi ve merkezi olmayan borsalarda listelenmek için başvuruda bulunduk.”

“Lucky Block, 26 Ocak Çarşamba günü 18:00 GMT (18:00 UTC) Pancakeswap’ta listelenecek, ilk merkezi borsa listelerimiz olarak Crypto.com ve FTX’i seçtik – bu sabah başvurun Gönderildi.”

A-List etkileyicileriyle PR kampanyası

Proje ayrıca bugün sektörün en iyi fiyat ve analiz platformları Coinmarketcap ve Coingecko’da listelenmek için başvuruda bulundu.

Lucky Block projesi, benzersiz değer önerisiyle yerleşik piyango oyuncularını bozmayı amaçlayan gelecek vaat eden bir Web 3.0 platformudur.

Hayırseverlik sonradan düşünülen değil, bir öncelik olacak, piyango oyuncularının kazanma şansı daha yüksek olacak ve jeton sahipleri olacaktır. Sadece hangi iyi nedenlerin destekleneceği gibi yönetişim konularında oy kullanabilecekler, aynı zamanda piyangoya katılsınlar ya da girmesinler temettü alacaklar.

7 Ocak’ta Londra, Mayfair’deki bir etkinlikte Lucky Block, İngiliz Kızıl Haçı’na 5.000 dolar değerinde kripto para bağışladı. Etkinliğe Londra’daki BRC başkanı Solangela Garbut katıldı.

IT London etkinliğine ayrıca Lucky Block CEO’su Scott Ryder, İngiltere’nin 1 Numaralı Drum and Base DJ’i ve plak prodüksiyon ikilisi Sigma (Cameron James “Cam” Edwards ve Joseph Aluin “Joe” Lenzie), modeller ve Love Island yarışmacısı katıldı. Jamie Jewitt, şarkıcı Sonique, R&B sanatçısı Kele Le Roc ve daha fazlası.

20212121-109.jpg.webp

Lucky Block uygulaması 25 Mart 2022’de başlayacak

Lucky Block geliştirme ekibi, piyango biletleri için ön uç sağlayan bir web sitesi ve uygulama geliştirmek için çok çalışıyor. Kaynaklarımıza göre, uygulamanın 25 Mart’ta Android ve iOS’ta yayınlanması planlanıyor.

Versiyon 1 kullanıcı arayüzünün bazı resimlerine sahibiz ve ürün oldukça etkileyici görünüyor (aşağıya bakın).

Lucky Block Lottery, Sürüm 1 25 Mart 2021 Cuma günü yayınlanacak ve ayrıca tüm kullanıcıların indirmesi için IOS ve Android’de mevcut olacak.

Uygulamanın 1. sürümünün nasıl göründüğüne bir göz atın

Daha fazla yayına hazır detay, proje tarafından 25 Ocak Salı günü açıklanacak ve bu da .

Lucky Block’a ayak uydurmak için, şu anda yaklaşık 18.000 üyesi olan ve hızla büyüyen Telegram grubuna katılın. İşte Luck Block sosyal bağlantısı:

Sosyal Kanallar: Twitter | Telegram | Anlaşmazlık | Reddit | Instagram

şanslı blok uygulama arayüzü

Bu şanslı blokların bir dökümü

LuckyBlock, geleneksel çevrimiçi ve çevrimdışı piyango sistemlerine göre önemli avantajlara sahip blok zinciri tabanlı bir piyango platformudur.

önce hayır kurumu

Sloganı “Herkes bir kazanandır”. LuckyBlock geri vermekle ilgilidir. Platform, misyonunun merkezine iyi nedenleri koymaya odaklanmıştır.

ESG uyumlu

Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) bilinçli yatırımcılar, piyango oynayarak ve ağa katılarak projelerin hedeflerine ulaşmasını sağlayabilir.

Bu nedenle, bazı blok zinciri protokol konsensüs sistemlerinin yüksek enerjili kullanımı nedeniyle sıklıkla alıntılanan kripto para birimlerinin çevre üzerindeki zararlı etkileri konusunda endişe duyanlar için LuckyBlock bu endişelerin üstesinden geliyor. LuckyBlock, işlemleri ve blokları doğrulamak için çok az enerji kullanan bir hisse kanıtı protokolü olan Binance Akıllı Zincir üzerine kurulmuştur.

Web 3.0 endüstri bozucuları oyuncuları sorumlu tutuyor

ESG uyumlu bir kripto para projesi olmasının yanı sıra, Web 3.0 ürününün bir örneğidir – yani, mevcut merkezileştirilmiş eski şirketleri, bu durumda piyango Operatörlerini, aralarında oyuncular ve jeton sahipleri vb. ., yönetişim konularında oy kullanma hakkına sahiptir.

Anında Ödemeler ve Temettüler

Kazananlara, temettülerden yararlanmak için tutabilecekleri veya Binance Coin (BNB) ile takas ederek nakit çıkışı yapabilecekleri Lblock’ta hemen ödeme yapılacak. Blok zinciri üzerine inşa edilen tasarruflar, geleneksel piyangolardan daha iyi bir kazanma şansı sunarak tasarrufların oyunculara aktarıldığı anlamına gelir.

  • Lblock her satıldığında, %12 işlem vergisi alınır (aşağıdaki Tablo 1’e bakın).
  • Bu işlem vergisinin %4’ü, günlük artan ödüller için mevcut olan piyango havuzuna eklenecektir.
  • Kalan %12’lik vergi, likidite havuzlarına, token yakma işlemlerine ve LuckyBlock NFT fonuna tahsis edilecektir (aşağıdaki Tablo 2’ye bakınız).
  • Kazanılan her ikramiye için, LuckyBlock jetonların %1’ini yakar.
Tablo 1: İşlem Vergisi – %12 Satış İşlem Ücreti
piyango havuzu %4
Likidite Havuzu %4
NFT’ler ve Oyun Telif Hakkı Fonu %3
Jeton Yakma %1
Tablo 2: Bonus Tahsisatı Artırma
kazanan %70
Hayır kurumu %10
jeton sahibi %10
şanslı blok %10
Tablo 3: Satış öncesi akıllı sözleşme kilitlenmesi
0-10.000 £ kilitli değil
10.000-25.000 £ 3 aylık kilit
25.000-50.000 £ 6 aylık kilit
50.000-100.000 £ 9 aylık kilit
100.000-250.000 £ 12 aylık kilit

daha fazla oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • dogecoin nereden alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır
  • Şanslı Küpler Nasıl Alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Gary McFarlane’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap