1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Loopring CEO’su 61,3 milyon LRC’yi hareket ettirerek GameStop NFT spekülasyonlarını ateşledi

Loopring CEO’su 61,3 milyon LRC’yi hareket ettirerek GameStop NFT spekülasyonlarını ateşledi

guncel coin haberleri

16 Kasım’da Loopring ağında ikinci katmana 61,3 milyon LRC aktarımı gerçekleşti. Kripto para topluluğu, bunun yaklaşmakta olan GameStop NFT pazarını desteklemek için bir hareket olabileceğini düşünüyor.

Yakın tarihli bir Loopring işleminde, yatırımcılar ve piyasa spekülatörleri bunun GameStop’un (GME) dalgalanmasıyla ilgili olabileceğini düşündüler. 16 Kasım’da Loopring Exchange, 164.8 milyon ABD$ değerinde 61.3 milyon LRC yatırdı. Varlıklar da 1. seviyeden 2. seviyeye taşınır.

Döngüsel CEO’nun transferi: Etherscan

Reddit kullanıcısı u/Prof_Dankmemes bu işlemi keşfetti ve aktarımı başlatan adresin “bağlı” olduğunu belirtti. İddiaya göre, bunun Loopring’in CEO’su ve kurucusu Daniel Wang ile bir ilgisi var. Kullanıcı, bunun kişilik haklarının 1. katmandan 1. katmana hareketi olabileceğini vurguladı.

Bu noktada, GME’nin halka arzının LRC jetonlarında yaklaşık 500.000 $ değerinde olduğunu da belirtmekte fayda var. Argüman GME pazarına kaydığında, bu spekülasyon biraz anlamlı hale geldi.

GameStop, Ekim 2021’de, yatırımcılar arasında hemen hararetli tartışmalara yol açan NFT platformu için geliştiriciler işe aldığını duyurdu. Bu programdaki boş pozisyonlar, NFT pazarları, Ethereum ve Ethereum’un 2. katman çözümleri hakkında bilgi gerektirir. Bunun spekülasyon üzerinde büyük etkisi var.

Loopring, 2. katman ölçeklendirme çözümü sağlar ve bunun bir likidite akışı olduğunu düşünenler GameStop NFT pazarını destekleyebilir. Başka bir deyişle, 2. katman platformuna akan 164.8 milyon dolarlık likidite, 2. katman çözümü ararken GME’nin çabalarına yardımcı olacaktır. Son haftalarda GameStop söylentileri, LRC’nin yükselen fiyatına katkıda bulundu.

Reddit’teki poster, bu noktada bunun tamamen spekülasyon olduğunu kabul ediyor. Ancak bu ilginç bir analiz ve önümüzdeki birkaç ay bir şekilde sonuçlara varacak.

İçindekiler

GameStop’un NFT pazarı bir sonraki büyük şey mi olacak?

GameStop, ilk olarak bu yılın Nisan ayında NFT’ye dahil olduğunu açıkladı ve kripto para birimi ve NFT’den bahseden bir reklam yayınladı. Oyun endüstrisi, bu teknolojilerden yararlanmaya tamamen hazırdır ve değerli oyun varlıkları ve oyun ekonomisi, uygulanması için çok uygundur.

Axie Infinity’nin başarısı ve NFT işlemi, bu teknolojinin oyunlardaki faydasını kanıtlıyor. Birçok köklü oyun firması da bundan yararlanmanın yollarını arıyor ve sektörde bu konuyla ilgili tartışmalar kızışıyor.

Dünyanın en büyük oyun perakendecilerinden biri olan GameStop, bu tür özellikleri almaktan çok faydalanabilir. Ancak, bu konuda önemli bir güncelleme olmadığı için, nasıl performans gösterdiğini göreceğiz. NFT pazarının piyasaya sürülmesi kaçınılmaz olabilir ve daha fazla ortak ve NFT yaratıcısı katılırsa performansı çok iyi olabilir.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap