1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD piyasa faaliyeti yüksek alanlarda birleşiyor-Haberler

Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD piyasa faaliyeti yüksek alanlarda birleşiyor-Haberler

Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD piyasa faaliyeti yüksek alanlarda birleşiyor-Haberler

LTC/USD piyasa faaliyetleri daha yüksek alanlarda yoğunlaşıyor ve kripto para birimlerinin ekonomik fiyatı kuzeye doğru yükseldi. Mevcut işlem fiyatı yaklaşık 254 ABD Doları, bu da yaklaşık 1,13 negatif. Bu, temel ticaret araçlarının momentumunun biraz rahatladığını gösteriyor.

Daha yüksek bölgelerde piyasa faaliyetinin yakınsaması: LTC işlemleri
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 275 USD, 300 USD, 325 USD
Destek seviyeleri: 225 USD, 200 USD, 175 USD

LTC/USD-günlük grafik
Günlük LTC/USD grafiği, kripto para piyasası aktivitesinin 275 USD ve 250 USD gibi daha yüksek alanlarda birleştiğini gösteriyor. 50 günlük SMA trend çizgisi, bu değer çizgilerinin dışında, 14 günlük SMA trend çizgisinin 200$ ile 175$ aralığında yer alıyor. Mevcut ticaret alanları göstergelerin üzerindedir. Stokastik osilatör, aşırı alım alanı ile 80 aralığı arasındaki çizgiyi hafifçe geçti ve bu da piyasanın yakında düşüş eğilimine girebileceğini gösteriyor.

LTC/USD piyasa faaliyetleri daha yüksek alanlarda birleştiğinden, hangi ticaret noktalarına dikkat edilmesi gerekiyor?

Yatırımcılar, 250 USD ve 200 USD’lik müteakip kripto para birimi alım satım tepkisine dikkat etmek zorunda kalabilirler. LTC/USD piyasa faaliyeti daha yüksek bir alanda yakınsadığı için, alıcılar destek bulmak için fiyatın düşmesine izin verir ve daha sonra teknik bir eğilim olacak olan uzun pozisyonlarla piyasaya girerler. Yukarıda bahsedilen daha küçük değer çizgisine yakın daha düşük seviye şimdi iyi bir pozisyon olabilir ve piyasa, destekleyici bir temel oluşturmak için bir süre sonra yerleşmeyi hedefliyor.

Aşağı yönde, LTC/USD piyasasındaki satıcılar satış pozisyonlarını yeniden başlatmaya hazır görünüyor, çünkü bu kripto para birimi ekonomisinin şu anda daha yüksek ticaret bölgesinde bir dizi yakınsama değişkeninden geçtiğini gösteriyor. 250 dolarlık piyasa değeri çizgisi, piyasanın müteakip düşüşünün etkinliğini doğrulamak için fiyatın güneye itmesi gereken kilit nokta gibi görünüyor.

LTC/BTC fiyat analizi

Buna karşılık, Litecoin’in trend yetenekleri, ticaretin son birkaç gününde Bitcoin üzerinde çok fazla güç kazandı. Kripto para birimi çifti piyasası faaliyeti, ticaret göstergelerinin üzerindeki daha yüksek alanda ortalanmıştır. 14 günlük SMA trend çizgisi, 50 günlük SMA trend çizgisinin altında kuzeye doğru kıvrılıyor. Stokastik Osilatör sınırı aştı ve 80 aralığına ulaştı. Bu, temel kripto para biriminin yakın gelecekte kripto para birimlerine karşı koyma yeteneğinin bir kısmını kaybedeceği anlamına geliyor.

Şimdi Litecoin (LTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Litecoin nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap