1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD aralığı 165 ABD dolarından düşük-Haberler

Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD aralığı 165 ABD dolarından düşük-Haberler

guncel coin haberleri

Litecoin Fiyat Tahmini – 25 Aralık

Kripto para birimlerinin fiyatı hareketli ortalamanın üzerinde yanlara doğru dalgalandığından, Litecoin’in fiyatı boğa piyasası ile ayı piyasası arasına düşer.

LTC/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 200 ABD Doları, 210 ABD Doları, 220 ABD Doları

Destek seviyeleri: 120 ABD Doları, 110 ABD Doları, 100 ABD Doları

LTCUSD-günlük grafik

Şu anda LTC/USD, fiyat 162 USD civarında seyrederken 160 USD destek seviyesini koruyor. Yine de Litecoin fiyatı hala 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde ve Göreceli Güç Endeksi (14) yatay bir harekete işaret ediyor. Şu anda piyasa fiyatları kanal içinde hareket ediyor ve teknik göstergeler bazı düşüş sinyalleri verebilir.

Litecoin fiyat tahmini: Litecoin (LTC) bundan sonra nereye gidecek?

Günlük grafiğe göre, uzun vadede Litecoin fiyatı henüz güçlü bir boğa piyasası avantajı göstermedi. Ancak kısa vadeli görünüm menzile bağlı. Aynı zamanda, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki yükseliş müdahaleleri, bir sonraki kilit direnç seviyelerini 200 $, 210 $ ve 220 $ olarak belirleyerek üst sınıra doğru hareket edebilir. Bununla birlikte, toparlanma başlamadan önce piyasa hafif bir yükseliş görebilir.

Sürekli hareketten sonra, 9 günlük hareketli ortalama, 21 günlük hareketli ortalamayı geçebilir. Bu nedenle, hareketli ortalamanın altındaki herhangi bir düşüş eğilimi, desteği 120$ ve 110$ seviyelerinde konumlandırabilir ve yeni bir aylık en düşük seviye olan 100$’ı belirleyebilir. Günlük grafikten de görüleceği üzere işlem hacminin düşük seviyede olması şortların yakında piyasaya dönebileceğine işaret ediyor.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, alıcılar ve satıcılar piyasadan kimin sorumlu olacağına karar vermeye çalıştıkları için Litecoin’in fiyatı yatay seyrediyor. Şu anda, piyasa fiyatı 9. ve 21. hareketli ortalamaların yakınında hareket ediyor ve kanalın alt sınırına doğru hareket ederken, teknik gösterge nispi güç endeksi (14) 43 seviyesi civarında yatay seyrediyor.

LTCBTC-günlük grafik

Ancak düşüş trendi odak noktası olabilir.Şortlar kanalın alt sınırının altına düşerse satıcılar girişi artırabilir.Tüccarlar Litecoin fiyatının 2700 SAT ve altındaki destek seviyesine düşmesini bekleyebilir. Aynı zamanda, bir geri tepme 3700 SAT ve üstüne çıkmasına neden olabilir.

Şimdi Litecoin (LTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Litecoin nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap