1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD aralığı 151 ABD doları civarında-Haberler

Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD aralığı 151 ABD doları civarında-Haberler

guncel coin haberleri

Litecoin Fiyat Tahmini – 20 Aralık

Birkaç hafta öncesinden beri Litecoin için fiyat tahmini düşüyor.Bir sonraki yön ne olabilir?

LTC/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 185 ABD Doları, 195 ABD Doları, 205 ABD Doları

Destek seviyeleri: 120 ABD Doları, 110 ABD Doları, 100 ABD Doları

LTCUSD-günlük grafik

LTC/USD’nin hangi yöne gideceğine karar vermesi zor. Birkaç saat önce, kripto para birimi 157$’lık direnç seviyesini kıramadı ve günlük en yüksek 157.49$’a ulaştıktan sonra reddedildi. Daha da önemlisi, boğaların ikna edici bir şekilde bu seviyenin üzerine tırmanması gerekiyor, çünkü 21 günlük hareketli ortalamanın açık bir şekilde kırılması, tokeni 160 dolar seviyesine yükseltebilir.

Litecoin fiyat tahmini: LTC/USD için bir sonraki yön nedir?

Şimdi olduğu gibi, sinyal hattı 40 seviyesinin altına düşebileceği için teknik göstergenin bağıl güç endeksi (14) düştü. Bu nedenle, 9 günlük hareketli ortalamanın altında olası bir geri çekilme, Litecoin fiyatını 120$, 110$ ve 100$’lık temel destek seviyelerine ulaşmak için kanalın alt sınırının altına çekebilir ve böylece yeni bir aylık en düşük seviyeyi yaratabilir. Ancak piyasa fiyatı yükselmeye karar verirse, satın alma baskısı jetonu 160 ve 170’lik en yakın direnç seviyelerine itebilir.

Ancak, şu anda günlük grafikte göründüğü gibi, piyasanın yeniden güç kazanması için bir düzeltmeye ihtiyacı var. Yukarı doğru ivme kazanmak için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaları aşmaya devam etmesi gerekiyor.Ardından 185$, 195$ ve 205$ direnç seviyelerine dikkat edin.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Litecoin fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalarda sürekli dalgalanıyor. Ancak teknik göstergenin nispi güç endeksi (14) 50 seviyesinin altında kaldığı için boğalar ivme kazanmaya çalışırsa, ayılar piyasa üzerinde muazzam bir baskı oluşturmaya devam edebilir.

LTCBTC-günlük grafik

Ayrıca Litecoin 9 günlük hareketli ortalamanın altına düşerse, kanalın alt sınırını önemli ölçüde aşabilir ve bu da fiyatın 2800 SAT ve altındaki kilit destek seviyesine ulaşmasına neden olabilir. Toparlanırsa, token, geri tepmeye devam etmeden önce 3500 SAT’ı yeniden test edebilir. Boğalar bu seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa, tüccarlar 3700 SAT ve üzeri direnç seviyelerine kadar bir boğa piyasası görebilirler.

Şimdi Litecoin (LTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Litecoin nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap