İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Kütahya Ek İş İlanları

Kütahya Ek İş İlanları

Kütahya Ek İş İlanları

Ailesinin geçimine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ve öğrenciler firmaların sunduğu ek iş olanaklarından yararlanmak için arayışa girmektedir. Firmalara nasıl ulaşacağını bilmediklerinden pek çok kişinin rahatlıkla yaptığı ve ek gelir kazandığı işlerden mahrum olanlar için Kütahya ek iş veren iller arasında yer alıyor.

Kütahya Ek İş İlanları

İlinizle ilgili internet üzerinden ek iş ilanlarını incelemenizin ardından firmaların iletişim numaralarıyla görüşerek bilgilerinizi iletmenizle ek iş imkanlarından sizler de yararlanmaya başlayabilirsiniz. Evde yapılacak hobi işleri sayesinde hem gününüzü değerlendirecek hem de para kazanacaksınız.

Evde Paketleme İşi: Paketleme işi pek çok alanı içerisine almaktadır. Bu kapsamda yapabileceğiniz işler arasında kına paketleme, çerez paketleme, çorap ve kibrit paketleme, nikah şekeri paketleme, hediyelik eşya paketleme ve sabun paketleme işleri yer almaktadır. Ambalajın önemli olduğu günümüzde ürünlerin hatasız ve güzel bir şekilde görünüm kazanması için firmalar evde paketleme işini ev hanımlarına vermektedir. Paketleme sırasında bazı firmalar kişiye terazi de vererek ürünün belli bir grama göre paketlenmesini isteyebilmektedir. Kütahya iş ilanları ile şehirdeki iş fırsatlarını kaçırmayın.

Kütahya Ek İş İlanları
Kütahya Ek İş İlanları

Evde Ek İş Kütahya

İşsizlik sorunu ülkemiz için ciddi boyutlarda olmakla birlikte çalışanların dahi kazançları ile kıt kanaat geçindiği gerçekler arasında. Aldıkları maaş ile bir köşeye yatırım yapma hevesinde olan çalışanlar maalesef ki ay başını zor getiriyor. Kütahya evde ek iş fırsatları sayesinde Kütahya’da birçok kişi evde oturduğu yerden ek kazanç elde edebiliyor. Kütahya’da yürütebileceğiniz en iyi işlerin başında evde tespih dizme işi geliyor. Yorgunluk gerektirmeyen ve eğlenceli işler arıyorsanız evde kına paketleme ya da lavanta kesesi paketleme işini yapabilirsiniz.

Ev yemekleri konusunda becerikli olan bayanlar için ev yemeği yaparak satışa sunmak da kazançlı bir ek gelir olacaktır. Davetiye katlama işi Kütahya’da yaşan ev hanımları için hem kolay, hem de kazançlı yollardan biridir. Büyük bir matbaa ile anlaşarak davetiye katlama işini üstlenebilirsiniz. Ek iş ilanları arayan öğrenciler için de evde özel ders vermek ya da internet üzerinden özel ders vermek getirisi yüksek işlerden biridir.  İyi olduğunuz derslerde ilkokul ya da ortaokul öğrencilerine ders vererek haftalık 300-500 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Kütahya halısı ve çinisi ile meşhur bir ilimizdir. Eğer oturduğunuz yerden yüklü kazançlar elde etmek istiyorsanız halı dokuyabilir, çini yapabilirsiniz. Fiyat olarak aile bütçenize en yüklü kazançları ekleyeceğinizi söyleyebiliriz. Çini ve porseleni ile meşhur olan Kütahya’da evinden iş yürütmek isteyenler için büyük firmaların online bayisi olmak da kazanç sağlayacaktır. İnternet üzerinden oluşturabileceğiniz e-ticaret sitesinde sini ve porselen satışı yaparak Kütahya ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap