1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kurumsal ilgi artmaya devam ederken BitGo, AUC’nin 64 milyar doları aştığını bildirdi

Kurumsal ilgi artmaya devam ederken BitGo, AUC’nin 64 milyar doları aştığını bildirdi

Kurumsal ilgi artmaya devam ederken BitGo, AUC'nin 64 milyar doları aştığını bildirdi

Şirket bir basın açıklamasında BitGo’nun 2011 yılında kurulmuş bir kripto para saklama şirketi olduğunu ve şu anda saklama altında 64 milyar dolardan fazla kripto para birimine (AUC) sahip olduğunu belirtti. Palo Alto merkezli kripto para birimi sorumlusu, kurumsal ilginin büyük kalması nedeniyle varlıklarının büyümeye devam ettiğini belirtti. Bu dönüm noktasına ulaşmanın yanı sıra BitGo, Cassandra Lentchner’ı BitGo Trust’ın başkanı olarak atadı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bu rakamlar, Michael Novogratz’ın sahibi olduğu bir kripto para bankası olan Galaxy Digital’in BitGo platformunu 1,2 milyar ABD Doları karşılığında satın almayı planladığını açıklamasının ardından yayınlandı. İşlem, hisse senetleri ve nakit içerir: 265 milyon ABD Doları nakit, geri kalanı Novogratz Bank tarafından ihraç edilen 33.8 milyon yeni hissedir. Bu işlem, BitGo hissedarlarının Galaxy Digital’in yaklaşık %10’una sahip olmasıyla sonuçlanacak ve bu yıl sonuna kadar tamamlanacak.

BitGo, bilançosunda 250 milyon dolarlık Bitcoin tutuyor

Bu yılın başlarında, Ethereum blok zinciri ile etkileşim kurmak için kullanılan yazılım dijital para cüzdanı MetaMask, kurumsal versiyonu MetaMask Institutional (MMI)-BitGo, Qredo ve Cactus Custody arasında bir işbirliği anlaşması imzaladı. Ortaklığın, kuruluşların merkezi olmayan finans (DeFi) alanıyla etkileşim kurmak için saklama çözümlerini kullanmalarını sağlaması bekleniyor.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap