İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Kundu Rent A Car

Kundu Rent A Car

featured

Güneş, kum ve kumsal. İşte tüm bu faktörleri bir arada bulabileceğiniz dünyadaki cennet Belek. Eğer amacınız tatil değil de iş ise, işinizde kullanacağınız her türlü araç desteğinde yılların tecrübeli firması Kundu Rent A Car olarak bizler size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
İşinizde profesyonellik ve kalite arıyorsanız firmamız size bu konuda yardımcı olacaktır. Şirketinizin prestiji için deneyimli kadromuz ve uygun fiyatlı son model araçlar ile kaliteli hizmetler sunuyoruz. Eğer trafiğin yoğunluğunu yaşamadan ulaşımın kolaylığını yaşamak isterseniz Şoförlü Araç Kiralama hizmetimizden memnun kalacaksınız.

Şoförlü Araçlarımızın Genel Özellikleri;

  • Araçlarımız son modeldir.
  • Araçlarımızda alanında uzman şoförlerimiz hizmet vermektedir.
  • Şoförlerimiz kanun ve yönetmeliklerin belirttiği belgelere sahiptir.
  • İsteğinize bağlı olarak araçlarımız otomobil veya VIP minibüs şeklinde olabilir.
  • Tüm araçlarımız Rent a car kaskosuna sahiptir.
  • Araçlarımızın full aksesuar olup, tüm aksamları sorunsuz çalışır durumdadır.

İstediğiniz sürede hizmeti alabilirsiniz.Günlük, haftalık yada uygun fiyatlı aylık kiralama hizmeti ile ekonomik ulaşım sağlayabilirsiniz.
Firmamızda şoförlerimiz ve araçlarımız tüm hijyen kurallarına uygun olarak hizmet verir. Müşterilerimizin sağlığı için en iyi ürün ve işlemlerle dezenfeksiyon işlemi yapılır. Kundu Rent A Car kapsamındaki tüm araçlarımızda personelimiz sizleri değerli ve ayrıcalıklı hissettirir.

Şoförlü Araçlar İle Seyahat ve İş

Şoförlü araçlarımız şirket bütçenize uygun fiyatlar ile beğeninize sunulur. Dilediğiniz süre içinde yapacağınız kiralama işlemleri için haftanın 7 günü 24 saat firmamızı arayabilir veya Kundu Rent A Car internet adresimiz üzerinden online rezerfasyon işlemi ile kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz. İş hayatında fark yaratmak rakiplerinizden bir aım önde olmak siterseniz kalite ve güven ile Kundu Rent A Car olarak bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap