1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. KuCoin, DEESSE Token Satışını Başlattı – TokenPost

KuCoin, DEESSE Token Satışını Başlattı – TokenPost

guncel coin haberleri

12 Ocak 2022, Tokyo, Japonya: KuCoin, oyun tabanlı para kazanma için GameFi devriminin bir sonraki çağını başlatan blockchain destekli DEESSE sanal dünyası Gameworld için LOVE token satışına ev sahipliği yapacak.

Önde gelen çok zincirli topluluk oyunu DEESSE bugün, oyun simgesi $LOVE’un KuCoin platformunda yeniden listelendiğini duyurdu. DEESSE’nin devam eden ivmesini ve büyümesini takiben, LOVE tokeni daha önce duyurulduğu gibi Huobi Global’de listeleniyor ve ekosistemin gelişimini daha da teşvik ediyor ve premium eğlence kazandıran oyunlara olan ilgiyi artırıyor. DEESSE, $LOVE ve ortak jetonlarının alım satımını ve stake edilmesini denetleyecek ve jeton destekli tam bir Oyunlaştırılmış Finans (GameFi) ekosistemi sağlama hedeflerini destekleyecektir.

LOVE belirtecinin Metaverse’in DeFi destekli ekonomik sistemine nasıl uyduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://deesse.art adresini ziyaret edin ve Metaverse Ekonomi ve Yönetişim makalesini okuyun.

Ölüm Hakkında

Deesse, oyuncuların jeton ve NFT kazanmasını sağlayan Play to Earn mekanizmasıyla birleştirilmiş ilerlemeye dayalı ve beceriye dayalı özelliklere sahip, blok zinciri etkin bir boşta rol yapma oyunu (RPG) veya kart yerleştirme oyunudur (CPG). Deesse, mobil uygulamalarda ve web sayfalarında yer alacak.

  • Teknik Rapor: https://docs.deesse.art/
  • Twitter: https://twitter.com/deesse_2021
  • Telgraf: http://t.me/deesse2021
  • Anlaşmazlık: http://deesse.art/discord

İletişim

Başkan Yardımcısı

  • kum torbası
  • Diss
  • Pazarlama@deesse.art
  • 8170-3196-6660

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap