1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kripto para madenciliği şirketi Hut 8’in 5.000 BTC’den fazla rezervi var

Kripto para madenciliği şirketi Hut 8’in 5.000 BTC’den fazla rezervi var

Kripto para madenciliği şirketi Hut 8'in 5.000 BTC'den fazla rezervi var

Üçüncü çeyreğin sonu itibariyle, Kanadalı kripto para madenciliği şirketi Hut 8, toplam 5.053 BTC’ye (325 milyon ABD Doları değerinde) sahipti. Hut 8’in yıl sonundan önce 5.000 BTC eşiğine ulaşmayı planladığı düşünüldüğünde, bunun büyük bir dönüm noktası olduğu belirtilmelidir. Şirket CFO’su Shane Downey şunları söyledi:

“Ardışık üçüncü kez rekor bir üç aylık performans bildirebildiğimiz için çok memnunuz ve 5.000 bitcoin tutma hedefimizi aştık.”

Çeyrek boyunca, Hut 8 toplam 905 BTC çıkardı ve rezervlerde tuttu.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Üçüncü çeyrekte net gelir yaklaşık 40 milyon ABD dolarıydı. Bunların arasında, barındırma hizmeti yaklaşık 2 milyon ABD doları üretti.

10 Kasım’da şirketin bilgi işlem gücü, NVIDIA yongalarının işlem gücü dahil olmak üzere yaklaşık 1,7 EH/s’ye ulaştı. Hut 8 tesisinde bulunan ekipmanın toplam hesaplama gücü 4,5 EH/s’dir.

Hut 8, şirketin Mart ayında sipariş ettiği donanım üreticilerinden 10.000 GPU’luk partinin tamamını aldı. Ekipmanın %91’i Luxor madencilik havuzu aracılığıyla Ethereum madenciliği yapıyor. Şirket kendi stratejisine göre ödemeleri Bitcoin ile tahsil ediyor. Hut 8 basın açıklaması şunları söyledi:

“Mevcut madencilik ekonomisine göre, bu, günde yaklaşık 1.8 – 2.0 Bitcoin’e eşdeğerdir ve Bitcoin başına ortalama madencilik maliyeti 3.000 ABD Dolarından azdır. Bu, NVIDIA GPU kümesini Hut 8 kendi kendine madencilik işinde en karlı hale getirir. .bölüm.”

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap