1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kripto para birimi 200DMA’nın altına düştüğünde, Bitcoin 47.000 ABD Dolarının altına düşüyor

Kripto para birimi 200DMA’nın altına düştüğünde, Bitcoin 47.000 ABD Dolarının altına düşüyor

Kripto para birimi 200DMA'nın altına düştüğünde, Bitcoin 47.000 ABD Dolarının altına düşüyor

14 Aralık Salı günü, Bitcoin başka bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldı. EXANTE’den alınan verilere göre, yayın zamanı itibariyle, en büyük piyasa değerine sahip kripto para biriminin işlem fiyatı 46.929.3 ABD Doları (-%3.78).

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Kripto para birimi 200DMA'nın altına düştüğünde, Bitcoin 47.000 ABD Dolarının altına düşüyor Avrupa Birliği

EXANTE’nin USD/Bitcoin ticaret çifti tablosu

Ether (ETH) 3.785,10 ABD Dolarına (-%5.14) en büyük düşüşü gördü ve Binance Coin (BNB) (%-4.10) düştü ve şu anda 529.7 ABD Dolarından işlem görüyor.

FxPro’nun analist ekibi, Bitcoin’in 200 günlük hareketli ortalamasının altına düştüğüne dikkat çekti. Analistler, Ekim ayının başından bu yana en düşük seviye olan 6 Aralık’taki gün içi düşüş dışında, Bitcoin’in değerinin bir aydan fazla bir süre önceki zirvesinden üçte bir oranında düştüğünü vurguladı.

Analist şunları ekledi: “Temel olarak, 69.000 doların en yüksek seviyesi, BTC/USD ticaret çifti üzerindeki baskının başlangıç ​​noktasıdır.”

Myanmar’ın gölge hükümeti Tether’i yasal ihale olarak kullanıyor

CoinMarketCap’in sıralamasına göre piyasa değeri en yüksek 10 şirketin hepsi kırmızı. Tüm kripto para piyasa değeri %5 düştü.

Daha önce, iHodl, 1 trilyon avrodan fazla varlığı yöneten bir bankacılık grubu olan Alman Tasarruf Bankası Birliği’nin kripto para birimi işlemleri için cüzdan sağlamaya ilgi gösterdiğini bildirdi. Dernek sözcüsüne göre, kripto para birimlerine “büyük” bir ilgi var. Ancak sözcü, henüz bir karar verilmediğine dikkat çekti.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap