1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kripto Ödeme İşlemcisi BitPay, Jim Lester’ı İlk Operasyon Direktörü Olarak Adlandırdı

Kripto Ödeme İşlemcisi BitPay, Jim Lester’ı İlk Operasyon Direktörü Olarak Adlandırdı

guncel coin haberleri

br>

Kripto para ödeme işlemcisi BitPay, şirketin ilk COO’su olarak Jim Lester’ı işe aldı.

2011 yılında kurulan BitPay, en eski kripto para birimi şirketlerinden biridir. Şirketin iş çözümleri, diğer hizmetlerin yanı sıra sahte ters ibrazları ortadan kaldırır, ödeme işleme maliyetlerini düşürür ve kripto para birimlerinde sınırsız ödemelere olanak tanır. BitPay, tüketicilere BitPay Cüzdanı ve BitPay Ön Ödemeli Kartı da dahil olmak üzere eksiksiz bir dijital varlık yönetimi çözümü sağlayarak dijital varlıkları on binlerce işletme tarafından tüketilmek üzere ABD dolarına dönüştürmelerini sağlar. Firmanın Kuzey Amerika, Avrupa ve Güney Amerika’da ofisleri var ve Founders Fund, Index Ventures, Virgin Group ve Aquiline Technology Growth gibi önde gelen yatırım firmalarından 70 milyon doların üzerinde fon topladı.

Fiserv’in Elektronik Faturalama ve Ödemeler bölümünde Ürün Yönetimi, Strateji ve Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı da dahil olmak üzere 25 yılı aşkın deneyimiyle Lester, kapsamlı fintech, ürün ve para akışı uzmanlığı getiriyor. Lester, ThingTech’in CEO’su ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı ve burada işin genel stratejik uygulamasından sorumluydu. Ek olarak, McKesson’da tümü sağlık sektöründe gelir döngüsü ve ödeme çözümlerine odaklanan, McKesson RelayHealth’te Ürün Yönetimi ve Strateji Başkan Yardımcısı ve en büyük yazılım bölümü olan McKesson Health Solutions Başkan Yardımcısı’nda büyüme ve inovasyona odaklanan birkaç yönetici düzeyinde görev yaptı. Daha önce, girişim destekli bir bankacılık ve kredi teknolojisi şirketinin Pazarlama ve Ürün Sorumlusu (CMO/CPO) olarak görev yaptı ve üç haneli büyüme sağlayan girişimlere öncülük etti. Georgia Tech’den BA ve Emory Üniversitesi Goizueta School of Business’tan MBA derecesine sahiptir ve bir patent sahibidir.

COO olarak Bay Lester, şirket büyümeye devam ederken ve kripto para piyasası genişlemesinin bir sonraki aşamasına hazırlanırken BitPay’in blok zinciri ürün inovasyonunu denetlemeye odaklandı.

BitPay CEO’su Stephen Pair şunları söyledi: “Giderek daha fazla ödeme blok zincirine geçtikçe, dünyanın en büyük blok zinciri ödeme sağlayıcısı olarak şirketin liderliğini ölçeklendirmeye ve genişletmeye devam edeceğiz, bu yüzden bir Operasyon Direktörü tuttuk.” “Jim ürün yeniliğini sürdürmek ve BitPay’in operasyonlarını, müşteri desteğini, satış ve hesap yönetimi ekiplerini yönetmek için çok uygundur.”

“Blockchain alanı, özellikle ödemelerde aksama için büyük bir fırsatı temsil ediyor ve hedefim BitPay’i pazar liderliğini genişletecek şekilde konumlandırmak. BitPay, pazarla birlikte gelişme ve kendi blok zincirine sahip olma fırsatına sahip. Ödemelerin geleceği. BitPay’in tekliflerini ve hizmetlerini bu talebi karşılayacak şekilde genişletmek için operasyonel hazırlık, ürün stratejisi ve gelir artışı konusundaki geçmişim” dedi.

Bilgi kaynağı: 0x Information tarafından BLOCKTRIBUNE’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap