1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kraken, müşterilere NFT için borç almanın bir yolunu sunuyor

Kraken, müşterilere NFT için borç almanın bir yolunu sunuyor

guncel coin haberleri

Bugünün sıcak konuları 17:00 0 0

Kripto para borsası Kraken, kullanıcıların fon ödünç almak için NFT’yi takas edebileceği, tutabileceği ve hatta teminat olarak kullanabileceği yeni bir takas edilemez token (NFT) pazarı geliştiriyor. Kraken CEO’su Jesse Powell, Bloomberg ile yaptığı röportajda, borsanın şu anda yatırılan NFT’nin takas değerini belirleyecek yeni bir sistem geliştirdiğini söyledi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Powell, “Kraken’e bir CryptoPunk yatırırsanız, değerini hesabınıza yansıtmayı umuyoruz. Para ödünç almak istiyorsanız,” dedi.

Çin’in ulusal haber medyası Xinhua Haber Ajansı 110.000 NFT dağıtacak

Kraken CEO’su ayrıca NFT’lerin arkasındaki teknolojinin yeni bir şey olmadığına dikkat çekti. NFT kavramının başlangıçta, blok zinciri geliştiricileri, Bitcoin blok zincirinin parçalarını meta verilerle “etiketlemeyi” önerdiğinde önerildiğini söyledi.

Powell şunları ekledi: “Bence olayların doğru kombinasyonunu gerektiriyor. NBA Top Shots gibi çok popüler bir şey gerçekten insanların bu konuda konuşmasını sağlıyor.”

Aralık ayı başlarında Kraken, Staked adlı velayet dışı bir staking platformu satın aldı. Bu satın alma yoluyla, borsa kendisini “önde gelen bir staking servis sağlayıcısı” olarak konumlandırmayı umuyor. İşlem fiyatı hala açıklanmasa da Kraken, bunun “bugüne kadarki en büyük kripto para birimi endüstrisi satın almalarından biri” olduğunu belirtti.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapındaki 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap