1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kraken borsası sonunda Shiba inu meme jetonunu listeledi

Kraken borsası sonunda Shiba inu meme jetonunu listeledi

guncel coin haberleri

Uzun bir gecikmenin ardından Kraken Exchange, Dogecoin’in rakibi Shiba inu tokenine destek eklediğini duyurdu.

Ticaret hacmi açısından Kraken, kripto para piyasasında 8. en büyük kripto para borsasıdır ve genellikle küresel kripto para borsası olarak anılır. Son zamanlarda, Kraken’in borsası Shiba Inu paralarını listelemeyi ima etti, ancak Kraken’in listelenmeyebileceği bekleniyor.

29 Kasım’da Kraken Borsası Twitter üzerinden Shiba inu meme token ticaretinin 30 Kasım’dan itibaren geçerli olacağını duyurdu.

Kraken’in listelenmesi kripto para birimi işinde en iyi kararlardan biri olacak çünkü Shiba inu topluluğu zaten Kraken borsasında Shiba inu’yu görmeye istekli.

Duyurudan sonra duyuru tweeti 17.5 retweet ve 443.000 beğeni aldı ki bu Kraken borsasındaki normal tweetlerden çok daha fazla.

Shiba Inu U dönüşünde Kraken

Bu ayın başında, Kraken Borsası Shiba Inu topluluğuna 24 saat içinde 2000’i beğenmeleri için meydan okudu, ancak Shiba Inu topluluğu bu hedefe birkaç saat içinde ulaştı. Ancak daha sonra Kraken borsası, Shiba tokenlerini listelemeyeceklerini açıkladı çünkü yeni tokenleri listelemek çok şey gerektiriyor.

Ancak daha sonra Kraken borsası bir Twitter gönderisi aracılığıyla Shiba inu paralarını listelemek için bir prosedür geliştirdiklerini ima etti, ancak bu sadece Shiba inu topluluğunun bir varsayımıydı, çünkü Kraken borsası listeleme hakkında hiçbir şey yazmadı. Sadece bir Shiba Inu evcil hayvanını serbest bıraktılar.

Shiba inu, fiyatla değil hizmetle desteklenir

Şu anda Shiba Inu’nun fiyatı son 30 güne göre %26 daha düşük. Bu durumda, Shiba’nın fiyatı ölçülebilir çünkü kripto para birimi hizmetleri için büyük bir desteğe sahip, ancak satın alma desteği yok.

Son zamanlarda, Güney Koreli bir kripto para borsası olan Korbit, Shiba inu’yu listeledi. Bundan sonra, Kore kripto para piyasasında yer alan ilk meme parası oldu.

Ayrıca okuyun: Binance Exchange, BSC Bruno Hard Fork’u Duyurdu

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap