1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kim kripto para milyoneri olmak ister?Cardano vs HUH jetonu

Kim kripto para milyoneri olmak ister?Cardano vs HUH jetonu

 Kim kripto para milyoneri olmak ister?Cardano vs HUH jetonu

Cardano şu anda CoinMarketCap’te 6. sırada yer alıyor ve gelecek vaat eden bir kripto para yatırımı. “Kim milyoner olmak ister?” birçok kişinin aşina olabileceği uzun soluklu bir TV programıdır. Bununla birlikte, kripto para yatırımcılarındaki büyük artışla birlikte, giderek daha fazla insanın kripto para milyoneri olmakla ilgilendiği görülüyor. Bu bizi çok farklı ama gelecek vaat eden iki kripto para birimi seçeneğine götürüyor: Bir süredir piyasada olan Cardano ve yakında çıkacak olan HUH jetonu.

“Sıradan insanların” kripto para milyoneri olması mümkün mü?

“Küçük yatırımcılar” oldukları veya genel olarak kripto para birimi hakkında yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri için bu makaleyi okuyan bazı kişiler kripto para milyoneri olma olasılığını reddedebilir. Evet, tek seferde 5$’lık rastgele bir kripto para satın alırsanız, kripto paranın kralı olmanız pek olası değildir. Bununla birlikte, yaygın bir yanlış anlama, potansiyel yatırımcıların karşılığında yüzbinlerce, milyonlarca ve hatta milyarlarca dolar almayı ummak için en az 50.000 dolar yatırım yapmaları gerektiğine inanmasıdır. Shiba Inu, tipik bir yatırımcının bu tür parayı nasıl kazandığını çok iyi gösteriyor. Shiba Inu’nun ilk gününde 100$ yatırım yaparsanız, bugün yaklaşık 14-15 milyon$’a sahip olursunuz. Bunlar devasa istatistikler ve lansmandan en yüksek fiyatlandırmaya kadar 15 ay içinde elde edildi.

Yani, şu anda cebinizde 100 dolarla oturuyor ve bir sonraki kripto para biriminin 100 dolarınızı 1.000.000 dolara ne çevireceğini merak ediyor olabilirsiniz.

HUH jetonlarına mı yoksa Cardano’ya mı para yatırmalısınız?

Yukarıdaki soruları yanıtlamak bazen zor olabilir. Cryptocurrency, yüksek riski ve zorlayıcı doğası nedeniyle kumarla karşılaştırılan gelişen bir oyundur. Bu nedenle, bu sorunu çözmek için pazar araştırmasını kullanacağımızı vurgulamak önemlidir, ancak birçoğu tahmin ve tahmindir. Cardano, amacı “değişim yapanların, yenilikçilerin ve hayalperestlerin” dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmasını sağlamak olan bir hisse kanıtı blok zinciri platformudur. Ek olarak, açık kaynak projeleri şunları vaat eder:

Daha güvenli, şeffaf ve eşit bir toplum inşa etmeye yardımcı olmak için “gücü, sorumsuz bir sistemden bireylerin sınırlarına yeniden dağıtın”.

Bu yazının yazıldığı tarihte (11 Kasım 21), Cardano’nun gerçek zamanlı fiyatı 2,10 ABD Doları ve 24 saatlik işlem hacmi 3,363,121,789 ABD Doları idi. Cardano da son 24 saatte %2.16 düştü.

Kaynak: https://coinmarketcap.com/currencies/cardano/

HUH jetonu 6 Aralık 2021’de piyasaya sürülecek ve UniSwap ve PancakeSwap’ta satışa sunulacak. Mucit, ifadeleri ve pratik işlevleri birleştiren dünyanın ilk “Utimeme” kripto para birimini yarattığını iddia ediyor. HUH belirteci yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen, büyük potansiyelini zaten göstermiştir.

HUH jetonları, herkese benzersiz ödüller alma fırsatı vermek için blok zinciri teknolojisini kullanır. HUH tokeninin tasarımcısı, web sitelerinde, yatırımcıların pasif olarak ekstra para kazanmalarını sağlayan benzersiz ve devrim niteliğinde bir öneri sistemi oluşturduğunu iddia ediyor. Buradaki fikir, birini tavsiye ederseniz, ilk satın alımında %10 indirim alacağınızdır. Ayrıca hakemler %20’den %10’a indirecekleri için satış vergisinden tasarruf edecekler.

Yaratıcılarına göre, HUH Nation sadece en zengin yatırımcılara açık özel bir kulüp değil. Bazı kripto para birimlerinin aksine, HUH jetonları sıradan yatırımcılar tarafından daha kolay anlaşılacak ve anlaşılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, sadece küçük bir yatırımla başlamak isteseniz bile faydalanabilirsiniz.

Yüksek getiri, yüksek risk

İnsanlar Bitcoin ve Dogecoin’e ilk yatırım yapmaya başladıklarında alay edildiler ve bunun para kaybı olduğu konusunda uyarıldılar. Yıllar sonra, bu iki kripto paranın değeri düşünülemez boyutlara ulaştı ve bu da bunu tamamen farklı kılıyor. Halihazırda bildiğiniz bir şeyi (Cardano gibi) satın almak cazip gelse de, daha taze bir şeye yatırım yapmak daha iyi getiri sağlayabilir. Bununla birlikte, yenilik her zaman başarı anlamına gelmez ve her kripto para birimi Bitcoin, Tether ve Shiba Inu gibi kripto para birimleri ile rekabet edemez. HUH jetonları sadece yeni değil; aynı zamanda yenilikçi ve HUH jeton yatırımcılarına kripto para milyoneri olmak için daha iyi fırsatlar sağlayacak bu tür bir heyecan.

HUH jetonlarını sosyal medyalarında takip edin

Ön satış: https://huh.social/presale/
Web sitesi: https://huh.social
Telgraf: https://t.me/HUHTOKEN
Twitter: https://twitter.com/HuhToken
Instagram:https://www.instagram.com/huhToken/

Bilgi kaynağı: 0x News tarafından TECHBULLION’dan derlenmiştir, telif hakkı yazar Vasid Qureshi’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap