1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kava.io (KAVA) desteği 3 doların üzerinde tutmakta zorlanıyor

Kava.io (KAVA) desteği 3 doların üzerinde tutmakta zorlanıyor

guncel coin haberleri

Kava.io (KAVA) uzun vadeli bir kalıptan çıktı ve önemli bir yatay destek alanının altına düşme riskiyle karşı karşıya. Bunun gelecekteki hamleler üzerinde düşüş etkisi olacaktır.

KAVA, 30 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 9.21$’a ulaştığından beri düşüyor. 3 Aralık’ta, yılın başından beri yürürlükte olan yükselen destek çizgisinin altına düştü. Bundan sonra 18 Ocak’ta geri döndü ve çizgiyi direnç (kırmızı daire) olarak doğruladı. O zamandan beri, madeni para düşüyor.

Şu anda, 3 dolar seviyesinin üzerinde kalmaya çalışıyor. Bunun altına düşerse, bir sonraki destek 1,40 dolara kadar inecek. Bu nedenle, KAVA’ya yükselme şansı vermek için bu seviyenin üzerinde kalması çok önemlidir.

TradingView Grafikleri

gelecek hareketi

Kripto para tüccarı @Mesawine1, bir KAVA grafiğini tweetledi ve madeni paranın bir bitiş köşegenini tamamladığını ve keskin bir şekilde düşeceğini söyledi.

Kava SayısıKaynak: Twitter

Tweet’ten bu yana KAVA, çizgiyi direnç olarak doğruladı ve aşağı doğru hareketine devam etti. Destek hattı, ana hatlarıyla belirttiklerimizle uyumludur.

Düşüşten önce hem RSI hem de MACD’de çok önemli bir düşüş farklılığı (yeşil çizgi) vardı. Bu tür farklılıklar genellikle düşüş eğiliminin tersine dönmesinden önce gelir, bu nedenle devam eden düşüşleri destekler.

KAVA mevcut desteği kırarsa, bir sonraki destek 2.20$ ve 1.60$ olacaktır. Bunlar sırasıyla 0.786 ve 0.85 Fib Geri Çekilme destek seviyeleridir.

kava takozlarıTradingView Grafikleri

Kısa vadeli KAVA ribaund

Altı saatlik grafik düşüş görünümü sunuyor. KAVA, 3 Aralık’tan bu yana 3,25 dolarlık yatay destek alanının üzerinde tutundu. Son zamanlarda, 18 Ocak’ta doğruladı ve süreçte geri dönmeye başladı.

Bununla birlikte, madeni para o zamandan beri bu bölgenin altına düştü ve bu da aşağı doğru hareket etmeye devam etme olasılığını destekliyor.

KAVA kısa vadeli düşüşTradingView Grafikleri

BeInCryptocurrency’in en son Bitcoin (BTC) analizi için buraya tıklayın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Sitemizdeki bilgilerle ilgili olarak okuyucular tarafından yapılacak herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap