İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Kastamonu Ek İş İlanları

Kastamonu Ek İş İlanları

Kastamonu Ek İş İlanları

Geçimi tek bir gelire bağlı olan kişiler ev masraflarını gidermede sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bu gibi durumlarda hafta sonlarında kendileri ya da evde boş zamanlarında eşleri evde ek iş yaparak bazı masrafların karşılanmasını sağlamaktadır.

Kastamonu Ek İş İlanları

Evde yapılabilecek ek işlerin kolay olması sayesinde ev hanımları günün bazı saatlerini değerlendirerek kazanç elde edebilir. Kastamonu ek iş firmalarına ulaşarak ilinizde yapabileceğiniz ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Evinizde kutu katlayabilir, boncuk dizebilir, nikah şekeri yapabilir ve kalem montajı yapabilirsiniz.

Okullarda ve iş yaşamında kullanımı olan kalemlerin üretimine katkıda bulunarak da ek iş yapabilirsiniz. Kalemin yapımı için gerekli malzemeler ayrı olarak üretilmekte ve birleştirilmesi gerekmektedir. Bu birleştirilme aşamasında firmalar insan gücüne ihtiyaç duyduğundan ek gelir sağlamak isteyenlerin kalem işi veren firmalara ulaşması gerekecektir. Her ilde ihtiyaç duyulan kalem işi veren firmalara ulaşmak internet aracılığıyla gerçekleşmektedir. Hem ev hanımları hem de ek gelire ihtiyaç duyan öğrenciler kalem işinde çalışarak geçimine katkıda bulunması mümkün oluyor. Firmalarda evlere ek iş vererek bazı maliyetlerini düşürmüş olduğundan çalışanların gelir kazanması sağlanıyor.

Kastamonu Ek İş İlanları
Kastamonu Ek İş İlanları

Ek İşler Kastamonu

Karadeniz’e kıyı olan ve doğal güzellikleri ile meşhur olan Anadolu’nun en eski şehirlerinden birisi Kastamonu’dur. Paraya ihtiyacı olanlar, ek iş arayanlar ve aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler için Kastamonu ek iş ilanları sınırsızdır. Yöresel kıyafetler dikerek para kazanmayı deneyebilirsiniz. Özellikle dikiş, nakış, boncuk işleme gibi konularda beceriniz varsa hazırlayacağınız yöresel kıyafetleri sosyal medyada oluşturacağınız sayfalardan da satışa sunabilirsiniz. Kastamonu iş ilanları ile aradığınız işi bulabilirsiniz.

Kastamonu’da hem hobi, hem de iş olarak yürütebileceğiniz kolay aktivitelerden birisi de evde anahtarlık yapımıdır. Hazırlayacağınız anahtarlıkları önce yakın çevrenize satmayla başlayabilirsiniz işe. Bayanların ilgisini çeken ve kazancı da oldukça yüksek olan ek işlerden birisi de evde ütü işi olmaktadır. Tekstil firmaları ile anlaşarak evinizde yapacağınız ütüden ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Son dönemlerde sosyal medyada sıkça görmeye başladığımız ve oldukça renkli işlerden birisi de evde gelin buketi, nişan tepsisi ve kına malzemeleri hazırlama. Bu iş için kendinizi yormanıza da gerek yok. Tek bir nişan tepsisinden 150 TL civarında kazanç sağlayabilirsiniz. Günlük bir iş yapsanız dahi aylık kazancınız en az 2500 TL olacaktır. Birçok meslekten daha fazla kazanç sağlama fırsatı sizi bekliyor. Kastamonu evde ek iş fırsatlarından birisi de evde sabun yapımıdır. Sabunu eriterek kalıplara dökmek gibi kolay bir yöntem sayesinde aylık  masraflarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Sizlere önerdiğimiz işlerin eğlenceli yanlarını da keşfettiğinizde yazımızı okuduğunuz için teşekkür etmeyi unutmayın.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap