1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kasım 2021’in ikinci haftasında riski ve getiriyi azaltmak için satın alınacak en iyi 5 kripto para birimi

Kasım 2021’in ikinci haftasında riski ve getiriyi azaltmak için satın alınacak en iyi 5 kripto para birimi

Kasım 2021'in ikinci haftasında riski ve getiriyi azaltmak için satın alınacak en iyi 5 kripto para birimi

Kripto para piyasası geçen hafta keskin bir şekilde yükseldi, bazı kripto para varlıkları yeni destek fiyatlarıyla karşı karşıya kaldı ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine (yeni zirvelere) ulaştı. Piyasa, uzun vadeli kar sağlayan Bitcoin gibi en büyük kazananlardan oluştuğu için, piyasa aynı zamanda kripto para varlıklarını daha düşük riskli yatırım fırsatlarıyla geri getirme sözü veriyor.

Riski ve getiriyi azaltmak için en iyi kripto para birimini arıyorsanız, bu makale kullanışlı olacaktır.

1. Dalgalanma (XRP)

Ripple Labs, yüksek performanslı kurumsal ödemeleri destekleyen yeni bir finans çağını başlattı. Ripple’ın XRP tokeni birçok insan için bir nimet ve işlem fiyatı 5 doların altında olduğu için risk ve getiriyi azaltmak için hala satın almak için en uygun kripto para birimlerinden biri.

Token fiyatı, yatırımcıların piyasaya küçük bir miktar para koymalarına izin veren bir fiyattır.Token, önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, bu da somut getiriler sağlayacaktır.

Ripple, kripto para piyasasında her zaman en aktif güçlerden biri olmuştur ve son birkaç ayda birkaç büyük geleneksel kurumla işbirliği yapmıştır. Kısa süre önce, geleneksel bir kurumun sermaye madenciliği havuzu gibi görünen ve müşterilerine rekabetçi bir fiyata kripto para birimi hizmetleri sunan yeni bir likidite merkezi hizmeti başlattı.
Kâr elde etmek isteyen ve bu haftaki düşüşü kârını maksimize etmek için kullanabilecek yatırımcılar için duyuru tam zamanında.

Aylık grafiği, mevcut işlem fiyatının %5 artışla 1.207$ olduğunu gösteriyor. Ancak, yalnızca 1.202 dolarlık 20 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıkabilir. Haftalık düşüşü %4 kadar yüksek, ancak tokenin temel görünümü ve 53.0 puanlık göreceli güç endeksi (RSI) nedeniyle eksik alım alanındaki konumunu teyit ederek, önümüzdeki birkaç hafta içinde kazanması bekleniyor Daha iyi performans .

2.Dogecoin

Dogecoin, kripto para piyasasında daha düşük risk getirisi ile satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir, çünkü yakın zamanda yapı ürünlerine yatırım yapmaya ve insanlığa hizmet sunmaya daha istekli olduğunu belirten Tesla CEO’su Elon Musk tarafından sürekli olarak desteklenmektedir. Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’i listelemek, sahip olduğu tek dijital varlıktır. Teknoloji milyarderi, Dogecoin’in gerçek bir para birimi olma olasılığı konusunda her zaman ısrar etti.Bu ironik bir sonuç olacak.2019 gibi erken bir tarihte bununla ilgili açıklamalar ve tweetler yayınladı.

Dogecoin, etkili milyarderlerin desteği sayesinde 2021’in ilk birkaç ayında iyi bir performans sergiledi. Geçen yıl %9000’lik bir fiyat artışı elde ederek onu en hızlı büyüyen kripto para varlıklarından biri haline getirdi. Ancak Dogecoin şu anda %2,20 düşüşle 0,261 $ olan 20 günlük hareketli ortalama destek fiyatının altında işlem görüyor. Elon Musk’ın token tutkusu nedeniyle, bu düşüş yatırımcılara emsal fiyat artışlarından önce piyasada uygun bir pozisyon elde etme fırsatı sunuyor.

3. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu madeni paraları Ekim ayında dünya çapında işlem gördü ve fiyat bir hafta içinde %70’den fazla arttı. Son iki ayda token, likiditesini artıran ve potansiyel yatırımcılara token elde etmek için daha fazla fırsat sağlayan daha fazla borsada listelendi.

Jeton, merkezi olmayan ve spontane bir topluluk deneyi olarak ortaya çıktı ve gerçek zamanlı piyasa değeri 28 milyar USD ile en değerli 11. jeton oldu.

AMC CEO’su Adam Aron, ödeme yöntemlerinden birinde Shiba Inu Faiz için diğer kripto para birimleri arasında çevrimiçi olarak doğrulandıklarını göstermek için müşteriler için bir Twitter anketi gerçekleştirdi.

Oyların %81’inden fazlasının AMC’nin resmi ödeme yöntemlerinden biri olarak Shiba Inu’yu kullanmaya ilgi duyması nedeniyle, anket büyük bir “evet” olarak karşılandı.

Token geçen ay %76 büyüme kaydetti. Bununla birlikte, token şu anda fiyat amortismanı yaşıyor.Mevcut fiyatı, son günde %8’lik bir düşüşe işaret eden, 20 günlük hareketli ortalama fiyatı olan 0.0000533’ün altında olan 0.00005200$’dır. Film sergisi devleri için jetonların etkili bir ödeme yöntemi olarak benimsenmesiyle Shiba Inu, önümüzdeki hafta fiyatların tekrar yükseleceğini görecek. Düşük fiyat sabitlemesi, onu daha düşük bir risk getirisi ile satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri yapar.

4. Cardano (ADA)

Cardano (ADA), Proof of Stake (PoS) konsensüs mekanizması üzerinde çalışan ve merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için en iyi güvenliği ve sürdürülebilirliği sağlamak üzere birinci sınıf teknolojiyi birleştirmeyi amaçlayan bir ağ protokolüdür. Cardano, hakemli güvenli blok zinciri protokolü Ouroboros aracılığıyla oluşturulan ilk platformdur.

Geçtiğimiz birkaç ayda, Cardano bu yıl %43 ve %1100 genel büyüme kaydederek 3,10 ABD doları ile rekor seviyeye ulaştı ve yeni zirvenin temelini atıyor. Ancak 24 saatlik grafik analizi, fiyatının %2 düştüğünü, ancak geçen hafta %1,24 artış kaydettiğini ve bu da önümüzdeki hafta yükselebileceğini gösteriyor.

Cardano’nun teknik göstergeleri, mevcut piyasa fiyatının 20 günlük hareketli ortalama destek fiyatı olan 2.05$’dan birkaç basamak daha düşük olduğunu gösteriyor ve bu da düşük riskli yatırımcılara önümüzdeki birkaç hafta içinde önemli kazançlar elde etme fırsatı sunuyor. 34.54 numaralı RSI, aşırı satım bölgesine doğru eğildiğini gösteriyor. Cardano, geliştirmenin ilk aşamalarındadır ve tamamen kendi kendini sürdürene kadar gelişmeye devam etmeyi vaat eder.

Cardano şu anda saniyede 250 işlem (TPS) işliyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde Hydra’nın yükseltilmiş bir sürümünün piyasaya sürülmesiyle, 1 milyon TPS’nin üzerine çıkması bekleniyor.
Protokolün DeFi ve NFT ekosistemlerindeki kullanım durumları, büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve düşük fiyatının, en iyi uzun vadeli getiri kripto para birimlerinden biri olduğunu gösteriyor.

5. Hayalet (FTM)

Fantom, hız, güvenlik ve güvenilirlik sağlamak için tasarlanmış, ölçeklenebilir bir açık kaynaklı akıllı sözleşme platformudur. Fantom, işlemleri bir saniye içinde işleyip tamamlayabildiği ve işlem ücretinin yalnızca bir sentin çok küçük bir kısmı olduğu için kullanıcıları için uygun bir deneyim oluşturmuştur.

Çok sayıda kripto para varlığı yüksek işlem ücretleri gerektirdiğinden Fantom, klasik Nakamoto mutabakat mekanizmasına daha güvenli, ölçeklenebilir ve daha hızlı bir alternatif olan daha hızlı ve daha verimli bir ödeme süreci önermek için Lachesis mutabakat algoritmasını kullanır.

FTM, son 6 ayda %950 büyüme sağladı ve fiyat, 0,2 ABD dolarından 2,5 ABD dolarına yükseldi. Tokenin fiyatı son günde %1,5 düştü ve mevcut işlem fiyatı 20 günlük hareketli ortalama 2.56$’ın altında ve mevcut fiyat 2.531$. Jetonlar istikrarlı bir şekilde yükseliyor ve uzun vadede yavaşlama işareti yok. Mevcut düşüş, yatırımcılara önümüzdeki haftalarda karlarını maksimize etmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Fantom, geçtiğimiz birkaç hafta içinde büyük ortaklarla ortaklıklar kurdu, bu nedenle daha temiz ve daha ekonomik dApp anlaşmaları, risk ve getiriyi azaltmak için satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jimmy Aki’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap