1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kasım 2021’in 4. haftasında düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 kripto para birimi

Kasım 2021’in 4. haftasında düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 kripto para birimi

Sandbox (SAND) fiyat tablosu-5 düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri.

Kripto para piyasası dün düşüşünü sürdürdü. Toplam sınırı şu anda yaklaşık 2,5 trilyon ABD dolarıdır ve bu, iki hafta önceki 3 trilyon ABD dolarından daha düşüktür. Bu %16,6’lık bir düşüş.BTC 10 Kasım’da rekor seviyeye ulaştığından, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi büyük paralar benzer düşüşler yaşadı. Ancak düşüşe rağmen, bazı küçük altcoinler aslında ivme kazandı. Daha da iyisi, birçoğu hala oldukça ucuz, bu yüzden düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 kripto paranın bir listesini derledik. Bu, iyi kısa vadeli veya uzun vadeli potansiyele sahip jetonları kapsar.

Düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 kripto para birimi

1. Sandbox (KUM)

Genel eğilimin aksine, SAND geçen haftadan beri yükselmeye devam etti. Fiyatı şimdi 5,44 dolar, son 24 saatte %37’lik bir artış. Etkileyici olan ise bir haftada %93, bir ayda ise %600 büyümesi.

Normal şartlar altında, derhal SAND’den uzak durmanızı öneririz. Teknik göstergeleri, pazarının çok ileri gittiğini ve göreceli güç endeksinin (yukarıda mor) “aşırı alım” bölgesine kaydığını gösteriyor. Bununla birlikte, genel pazar durgunlaşmaya devam ederken, tüccarlar kar elde etmek için giderek daha fazla SAND üzerinde toplanıyor gibi görünüyor.

Şu anda toparlanan tüm küçük altcoinler arasında, SAND hala nispeten istikrarlı temellere sahip olanıdır. Bu ayın başlarında SoftBank ve diğer risk sermayesi fonlarından 93 milyon ABD doları tutarında yatırım çeken NFT tabanlı açık dünya oyunu The Sandbox’ın yerel simgesidir.

Böyle bir yatırım, geçtiğimiz yıl büyüyen Sandbox için büyük bir oy. Bu finansman turu sırasında, toplam işlem hacmi 144 milyon $’a ulaştı, ancak son birkaç haftadaki keskin artış göz önüne alındığında, bu toplam şimdi çok daha yüksek olabilir. Ayrıca, bugünün “meta-evren çılgınlığı” öncesi büyümesinin bir kanıtı olarak 2020’de 40 milyon uygulama indirmesi olduğunu iddia ediyor.

Bütün bunlar, mevcut toparlanma biraz kontrolden çıkmış olsa da, SAND’ın uzun vadeli iyi bir çekiciliği olduğunu gösteriyor.

2. Gala (GALA)

Blockchain tabanlı oyun temasına devam eden GALA, son 24 saatte %7,7 arttı. 0,398440 dolardan geçen hafta %230 ve geçen ay %370 arttı.

Gala (GALA) fiyat tablosu-5 düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri.

GALA, geçtiğimiz ayın en büyük hareketlerinden biri. Başka bir deyişle, çok pahalı hale gelmeden satın almak isteyen herkes, 21 Kasım’da 0.483648 $’lık yeni bir zirveye ulaştıktan sonra yaşadığı küçük düşüşten cesaret alabilir. Bu düşüşten bu yana, RSI daha makul bir seviyeye düştü, bu da şimdi piyasaya yeniden girmek için iyi bir zaman olabileceğini gösteriyor.

SAND gibi, GALA da aynı iki faktörden yararlanıyor gibi görünüyor: 1) “meta evrene” veya oyun para birimine ilgi; 2) büyük tokenler şu anda bir düşüş yaşıyor. Başka bir NFT tabanlı oyun platformu olan Gala Games’in yerel simgesidir. Ethereum blok zincirine dayanır ve blok zinciri tabanlı oyunlar oluşturmak için kullanılabilir.

Ne kadar hızlı yükseldiği göz önüne alındığında, GALA rallisinin bitmek üzere olup olmadığını söylemek zor. Başka bir deyişle, daha geniş pazar şu anda hareketsiz olduğundan, kısa vadede yükselmeye devam edebilir.

3. Cardano (ADA)

Yukarıdaki iki jetonla karşılaştırıldığında, ADA uykuda gibi görünüyor. Son 24 saatte %1 düşüşle 1.79$’a düştü ve geçen hafta %12 düştü. Eylül ayının yeni zirvesi olan 3,09$ ile karşılaştırıldığında, %42 düştü.

Cardano (ADA) fiyat tablosu.

ADA rekor seviyeye ulaştığında, Cardano’nun gelişimi ve büyümesiyle ilgili hype (bugüne kadar) en yüksek seviyesine ulaştı. Şimdi, bu yutturmaca azaldı ve ADA’yı çok ucuz bir token haline getirdi. RSI ayrıca nispeten aşırı satıldığını ve 30 günlük hareketli ortalamasının (yukarıdaki grafikte kırmızı) zaten 200 günlük ortalamasının (mavi) oldukça altında olduğunu ve dibe yakın olabileceğini gösteriyor.

Cardano’nun akıllı sözleşmeleri başlatmasıyla ilgili heyecan, Eylül ayındaki toparlanmasının ana nedeniydi. Akıllı sözleşme başlatıldığından, Cardano akıllı sözleşmesini yaygın olarak kullanmak için gelişimini istikrarlı bir şekilde ilerletiyor.

Örneğin, Input Output Hong Kong, 5 Kasım’da Plutus Application Backend’in (PAB) beta sürümünü başlattı. Bu, geliştiricilerin dapp’ler oluşturmasını ve test etmesini sağlayan bir dizi araçtır. Yakında bu, Cardano ekosisteminin doğuşuna katkıda bulunacak ve bu da ADA’ya olan talebi artıracaktır.

Temel olarak, Cardano yavaş yavaş ADA için yüksek bir talebe doğru çalışıyor. Bu nedenle mevcut fiyatı Cardano’nun gelecekteki değerini hafife alabilir. Bu nedenle ADA’yı düşük fiyata satın alınabilecek en iyi 5 kripto para listesine ekledik.

4. Nesnelerin İnterneti (IOTA)

IOTA ilginç bir kripto para birimidir. Diğer tarihi paralar kadar kötü düşmedi ama çıldırmadı ki bu iyi bir şey. 1,39 ABD Doları, son 24 saatte %6,5 düştü, ancak geçen hafta %4,6 arttı. Geçen ay da %5 arttı.

Iota (IOTA) fiyat tablosu.

IOTA’nın teknik göstergeleri, girmek için iyi bir zaman olduğunu gösteriyor ve RSI’si 40 civarında seyrediyor. 30 günlük hareketli ortalaması da sakinleşiyor ve tekrar yükselmeden önce olabilir.

16 Kasım’da platform staking’i başlattığında, insanların Iota’ya olan ilgisi yeniden canlandı. Bu, tokenlerin önce yükseldiği, sonra düştüğü ve ardından tekrar yükseldiği son toparlanmasını tetikledi.

Daha genel olarak, Iota arka planda istikrarlı bir şekilde büyüyen platformlardan biridir, çünkü daha fazla yutturmaca projesi en çok dikkati çeker. Son zamanlarda platformunda akıllı sözleşmeler geliştiriyor ve aynı zamanda Fetch.ai ve Avrupa Blok Zinciri Hizmet Altyapısı (EBSI) blok zinciri projelerinin bu yıl projesinin en önemli iki projesi olduğu yeni ortaklıkları duyurmaya devam ediyor.

5. Çokgen(MATİK)

Son birkaç saat içinde MATIC %2,4 artarak 1,60$’a yükseldi. Ancak geçen hafta %6, son iki haftada ise %15,5 düştü.

Poligon (MATIC) fiyat tablosu.

MATIC, ciddi şekilde değer düşüklüğüne uğramış bir kripto para birimidir. RSI 50 civarında orta seviyede, 30 günlük ortalaması ise 200 günden az. Daha da ilginci, CoinGecko’nun verileri, piyasa değerinin toplam kilitli değere oranının sadece 1.12 olduğunu gösteriyor. Buna karşılık, Loopring (Ethereum için başka bir ikinci katman ölçeklendirme çözümü) aynı oran 5,32’ye sahiptir. Bu, Loopring’in piyasa değerinin kilitli toplam değerin beş katından fazla olduğu anlamına gelir. Veya başka bir deyişle, Loopring aşırı değerliyken, Poligon öyle değil.

Daha geniş bir perspektiften bakıldığında, Polygon şimdi 4,6 milyar ABD doları tutarında kilitli bir toplam değere sahiptir. Ayrıca yeni platformlar ve güncellemeler sunmaya devam ediyor. Buna yeni toplamalar, geliştirme araçları ve dapp sürümleri dahildir.

Bu yüzden unutulmasına rağmen MATIC, şu anda düşük bir fiyata satın alabileceğimiz en iyi 5 kripto paradan biridir.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Sandbox’ı nereden satın alabilirim?
  • Cardano nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Simon Chandler’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap