1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kasım 2021’in 3. haftasında en iyi 5 düşük maliyetli kripto para birimi

Kasım 2021’in 3. haftasında en iyi 5 düşük maliyetli kripto para birimi

Livepeer (LPT) fiyat tablosu-5 düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri.

Kripto para piyasası son 24 saat içinde keskin bir düşüş yaşadı. Ölçeği, %7’lik bir düşüşle 2,79 trilyon ABD dolarıydı ve büyük olasılıkla kaldıraçlı pozisyonların tasfiyesiydi. Bununla birlikte, neredeyse tüm kripto para birimleri değer kaybetmiş olsa da, düşüş, tokenleri ucuz bir fiyata satın almak için iyi bir fırsat sunuyor. Bu nedenle, düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 kripto paranın bir listesini derledik. Buna ucuz kripto para birimleri ve dünden daha ucuz olan kripto para birimleri dahildir.

Düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 kripto para birimi

1. Canlı eş (LPT)

Hangi nedenle olursa olsun, LPT şu anda gelişen tek ilk 100 kripto para birimidir. Geçen saatte %10 artarak 66.78 dolara yükseldi ve dün geceki düşüşü telafi etti. Mevcut fiyatı da geçen hafta %34 ve geçen ay %200’den fazla arttı.

LPT’nin teknik göstergeleri büyük bir atılım gösteriyor. Göreceli güç endeksi (yukarıdaki mor), 30’un hemen altından 65’e bir sıçrama gösterir. Bu momentumun güçlü olduğunu gösteriyor. Diğer piyasalar durgunlaştıkça veya batarken, tüccarlar bazı hızlı kazançlar için önümüzdeki birkaç gün içinde (veya daha uzun süre) LPT’ye akın edebilir.

LPT, Ethereum’a dayalı merkezi olmayan bir video akış platformu olan Livepeer’in yerel belirtecidir. Temmuz ayında 20 milyon ABD doları tutarındaki finansmanın tamamlanmasından bu yana, adım adım hızını artırıyor.

Başka bir deyişle, Ekim ayına kadar gerçekten başlamadı. Livepeer’in çevrimiçi gelir ve kullanıcılardaki organik büyümesinin yatırımcılar tarafından daha belirgin hale geldiği bu ay oldu.

Bu nedenle, LPT’nin yükselmesinin şu anda net bir nedeni olmamasına ve başka birkaç neden olmasına rağmen, arkasında bir süre dayanması için yeterli madde var. Bu nedenle düşük fiyata satın aldığımız en iyi 5 kripto paradan biridir.

2. Polkadot (DOT)

DOT dün özellikle kötü bir gün geçirdi. Son 24 saat içinde 42.08 $ fiyatla %10’dan fazla düştü. Ayrıca geçen hafta %21 ve son iki haftada %16 düştü.

Polkadot (DOT) fiyat tablosu-5 düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri.

Güçlü bir şekilde geri tepebilen bir token varsa, o da DOT’tur. RSI’si yaklaşık 35’tir ve tüccarların onu fazla sattığı gerçeğini vurgular. Aynı zamanda, 30 günlük hareketli ortalaması (kırmızı), 200 günlük hareketli ortalamasının (mavi) oldukça altında. Başka bir deyişle, altta olabilir. Eğer öyleyse, bunun nedeni her an geri tepmesidir.

Daha genel olarak, DOT yatırımcılarının iyimser olmak için birçok nedeni vardır. Polkadot kısa süre önce ilk parachain müzayedesini başlattı. Bunlar önümüzdeki birkaç ay boyunca haftalık olarak yapılacak ve Polkadot ağına hangi uygulama ve projelerin katılabileceğini belirleyecek. Teklif sahipleri, bu açık artırmalarda DOT’un kendisini kullanacak ve bu da madeni paralara olan genel talebi artıracaktır.

Ek olarak, uygulamalar parachainleri işgal etmeye başladığında, rehinler ve ücretler için daha fazla DOT kullanacaklar. Bu nedenle DOT’un büyük ölçekli getirisi yalnızca bir zaman meselesi olabilir.

3. Çokgen (MATIC)

MATIC, son bir saatte %1,4 ve geçtiğimiz gün %10 düşüşle 1,59$’a geriledi. Geçen ay %4,7 biraz artmasına rağmen, geçen hafta %16,5 düştü.

Poligon (MATIC) fiyat tablosu.

MATIC, güçlü bir toparlanma için uygun bir konumda olan başka bir kripto paradır. RSI 35 civarında, 30 günlük hareketli ortalaması ise dibe yakın.

Daha geniş bir perspektiften bakıldığında, MATIC, Polygon’un yerel belirtecidir ve Polygon, Ethereum’un ikinci katman ölçeklendirme çözümüdür. İkincisinin işlem maliyetleri şu anda altı ayın en yüksek seviyesinde olduğundan, Polygon ve MATIC’e olan talep artmaya devam etmelidir.

CoinGecko’nun verilerine göre, MATIC para için iyi bir değerdir. Piyasa değerinin toplam değere kilitlenme oranı yalnızca 1,11’dir ve bu, fiili kullanım ve benimseme düzeyine kıyasla aşırı değerli olmadığını gösterir. Buna karşılık, Loopring (daha yeni bir ikinci seviye platform) 7,37’lik bir orana sahiptir.

Başka bir deyişle, şimdilik MATIC iyi bir seçimdir.

3. Cardano (ADA)

ADA, geçtiğimiz gün %6.5 ve son bir saatte %1.8 düşüşle 1.93 dolara düştü. Ayrıca geçen hafta %9’dan fazla düştü ve geçen ay %11 düştü.

Cardano (ADA) fiyat tablosu.

ADA, cezai olarak değeri düşük olan başka bir madeni paradır. RSI 40 civarında ve 30 günlük hareketli ortalaması dibe yakın. Temelleri ile birlikte bu, yakın gelecekte bir noktada önemli bir sıçrama olacağını göstermelidir.

Cardano, platformunda asıl dapp’in yayınlanmasını beklemeye devam etse de, bize her geçen gün daha da yaklaşıyor. 5 Kasım’da Input Output Hong Kong, geliştiricilerin dapp’ler oluşturmasına ve test etmesine olanak tanıyan bir dizi araç olan Plutus Application Backend’in (PAB) beta sürümünü başlattı. Zamanla bu, Cardano’nun ekosisteminin doğuşuna katkıda bulunacak ve bu da ADA’ya olan talebi artıracaktır.

5. Döngü (LRC)

LRC, son 24 saatte %16,6 düşüşle 2,48 ABD$’dan işlem gördü. Geçen saat içinde, aynı zamanda %7 düştü, bu da son zamanlardaki aşırı yükseliş için çok ihtiyaç duyulan bir düzeltmeyi temsil ediyor. Diğer bir deyişle, geçen hafta hala %20 ve geçen ay %485 arttı.

Döngü (LRC) fiyat tablosu.

Bugün LRC’nin RSI’si istikrarlı bir şekilde aşırı satım alanına girdi. 30 günlük ortalaması da hızla düşüyor. Bununla birlikte, bu sadece yeniden yükselmek üzere olduğunu gösterir.

Ve LRC, geçtiğimiz haftalarda en popüler kripto para birimlerinden biri oldu. Sıfır bilgi toplama kullanan Ethereum’un ikinci katman ölçeklendirme çözümü olan Loopring’in yerel belirtecidir. Bir dizi kripto para borsası tarafından kullanılmıştır ve diğer ikinci katman çözümlerine kıyasla çok daha ucuzdur.

Bu nedenle, Ethereum ücretleri gelecek yıla kadar devam edebileceğinden, piyasa toparlandıktan sonra Loopring büyüme görmeye devam edecek. Bu nedenle düşük fiyata satın aldığımız en iyi 5 kripto paradan biridir.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Polkadot’a yatırım yapın
  • Cardano nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Simon Chandler’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap