1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kara Panter Anlaşması, DeFi ve Web3 gizliliği için halka açık bir satışta 22 milyon dolar topladı

Kara Panter Anlaşması, DeFi ve Web3 gizliliği için halka açık bir satışta 22 milyon dolar topladı

Floki Inu, İtalya'nın en iyi futbol kulübü SSC Napoli'ye sponsor oldu

Panther Protocol, kamu satışlarından 22 milyon dolardan fazla para topladığını duyurmaktan gurur duyar.

Bu fonlar, ekibin uçtan uca gizlilik çözümünü uygulamasına ve mahremiyeti merkezi olmayan finansmana dahil etmesine yardımcı olmak için kullanılacak.

Panther Protocol, kripto para ve blockchain alanında sansasyon yaratmaya devam ediyor. Ekip, tüm halka açık blok zincirlerini destekleyen bu gizlilik odaklı DeFi ve Web3 çözümü için 32 milyon dolar topladı.

Ek olarak, son kamu satışları 22 milyon ABD dolarından fazla gelir getirerek, merkezi olmayan finans sektöründe gizlilik odaklı çözümlere yönelik büyük talebi ve desteği doğruladı.

Panther Protocol’ün CEO’su ve kurucu ortağı Oliver Gale şunları söyledi:

“Halka açık satışımızın bir parçası olarak, bu maaş artışı, birlikte çalışabilir, uyumlu ve uyumlu bir gizlilik protokolü için büyük bir talebi temsil ediyor. Projemize gösterdiğiniz büyük ilgi için hepinize teşekkür ediyoruz ve bunun Panther’in misyonunun önemini ifade ettiğine inanıyoruz: DeFi ve Web3’ün özgürlüğü ve gizliliği.”

DeFi kripto para birimlerini yönetmeye devam ediyor

DeFi, son 18 ayda eşi görülmemiş bir büyüme kaydetti ve birçok gelir getirici fırsat getirdi.

Bununla birlikte, bu kavramları daha geniş bir kitle için daha çekici hale getirmek için bir tür kişisel finansal veri korumasına ihtiyaç vardır. Portföye gizli işlemlerin eklenmesi, gizlilik yönünü daha da geliştirecektir.

Panther Protocol, bu kritik altyapıyı sağlar ve gerekli araçları Ethereum, Polygon, Flare, Songbird, NEAR ve Elrond üzerinde oluşturur.

Panther aracılığıyla geliştiriciler ve kullanıcılar çeşitli güçlü API’lere, SDK’lara ve özel entegrasyon araçlarına erişebilir.

Bu nedenle, herhangi bir oluşturucu, bu hedefe ulaşmak için ileri düzeyde bilgi ve uzmanlığa ihtiyaç duymadan uygulamalarında gizlilik odaklı bir katman sağlayabilir.

Panther’in vizyonu, ademi merkeziyetçilik veya güvenlikten ödün vermeden varsayılan gizlilik sağlama etrafında geliştirilmiştir.

Ek olarak, ekibin yaklaşımı blok zincirini birbirine bağlayarak daha fazla değerin kilidini açar ve daha geniş bir kullanıcı tabanına erişir.

Panther, kuruluşundan bu yana çok yol kat etti. Uzman ekipleri, kriptografi, ağ güvenliği, oyun teorisi, DeFi, pazarlama, teknoloji ticarileştirme, blok zinciri mühendisliği ve ekosistem geliştirme konularında uzmanlığa sahip 33 üyeye ulaştı.

Kamu satışı yoluyla toplanan fonlar, önümüzdeki aylarda ekibin daha da genişlemesine izin verecek.

Panther Protocol’ün kurucu ortağı Anish Mohammed şunları ekledi:

“Işığın ikiliği gibi, mahremiyetin de ikili bir doğası var. Mahremiyetin tarihinde, mahremiyetin sadece ikili doğasını uzlaştırıyoruz. Sıfır bilgi ispat sistemini seçici ifşa ile birleştirerek, Panther protokolü mahremiyet ve özgünlük elde etmeyi başarıyor. ”

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Mustafa Mulla’ya aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap