1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kara Cuma dibe vurdu ve tasfiye 770 milyon ABD dolarına ulaştı

Kara Cuma dibe vurdu ve tasfiye 770 milyon ABD dolarına ulaştı

Floki Inu, İtalya'nın en iyi futbol kulübü SSC Napoli'ye sponsor oldu

Coinglass’ın geçtiğimiz günkü verilerine göre, Kara Cuma satışlarının ardından tüm kripto para piyasasının toplam tasfiyesi 770 milyon ABD dolarına ulaştı.

Bitcoin, geçtiğimiz gün tasfiye edilen yaklaşık 217 milyon USD veya 4.000 Bitcoin ile başı çekiyor. Ethereum, 200 milyon ABD dolarından fazla veya yaklaşık 50.000 Ethereum satarak yakından takip etti. İlginç bir şekilde, sırada yaklaşık 25 milyon doları tasfiye eden GALA var. Onu yaklaşık 20 milyon ABD doları ile SAND ve DOGE ve yaklaşık 15 milyon ABD doları ile DOT, SOL, MANA ve XRP izledi.

Koronavirüs endişeleri nedeniyle piyasa düşüyor

Bu haftasonuna giren Bitcoin, %9,2 düşüşle 10 Ekim’den bu yana en düşük işlem fiyatı olan 53,551$’a geriledi. Ek olarak, Ethereum da son zamanlarda keskin bir düşüş yaşadı ve bir ayın en düşük noktasına %13 düştü.

Bazıları, koronavirüsün yeni, potansiyel olarak aşıya dirençli bir varyantının patlak vermesinin, yatırımcıların daha yüksek riskli varlıkları terk etmesine neden olduğunu söylüyor. Şimdiye kadar Güney Afrika, Botsvana ve Hong Kong’da bulundu. Bilim adamları, bu varyanttaki bazı olağandışı gen kombinasyonlarının onu ya daha bulaşıcı hale getirdiğine ya da bağışıklık tepkilerinden kaçma kabiliyetine sahip olduğuna inanıyor.

Tokyo Menkul Kıymetler Borsası Bitbank’tan Yuya Hasegawa şunları söyledi: “(varyantın) özellikle diğer ülkelere yayılması yatırımcı ilgisini daha da zayıflatabilir.” “BTC’nin yükselişi sınırlı olabilir ve piyasa daha fazla düşüşe hazırlıklı olmalı. Hazırlanın. “

Yüksekten düşmek

Bu darbeler, en iyi kripto para birimlerinin daha yüksek katılımının ardından gerçekleşti. 60.000 doları kırdıktan sonra Bitcoin, 20 Ekim’de ilkbahardan bu yana ilk kez tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Momentum, 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000$’a ulaşana kadar 60.000$’ın üzerinde kaldı.

Aynı zamanda, Ekim ayı boyunca güçlü yükseliş ivmesi altında, Ethereum neredeyse her gün bir rekor kırdı ve 10 Kasım’da 4.800 dolarlık yeni bir rekor kırdı. Ancak, o zamandan beri şimdi yaklaşık% 20 düştü.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Bize yazın

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgileriyle derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap