İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Kahve şirketi Oaza, kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile işbirliği yapıyor

Kahve şirketi Oaza, kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile işbirliği yapıyor

Kahve şirketi Oaza, kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile işbirliği yapıyor

br>

Kahve şirketi Oaza Beverages, yenilikçi cold brew ürün grubu için bir ödeme yöntemi olarak kripto para birimini kabul etmeye başlamak için kripto para ödeme işlemcisi BitPay ile ortaklık kurdu.

2019 yılında kurulan Oaza, nemi yenilemeye ve aktif bir yaşam tarzına yardımcı olmak için elektrolitlerle aşılanmış ilk soğuk demlenmiş kahve olduğunu iddia ediyor. Oaza’nın düşük asitliği 6+ pH’ı, düşük kalorisi ve ilave şeker içermemesi, tadı etkilemeden yumuşak bir ağızda kalan tat üretebilir. Oaza, önde gelen CPG hızlandırıcı BeyondSKU’dan 2020’de mezun oldu ve şu anda UNFI’nin ünlü “UpNext” programının bir katılımcısı. Yakın zamanda KeHE ve New Hope Network tarafından Eylül ayında Doğu Doğal Ürünler Fuarı’nda “İzlenmesi Gereken En İyi Marka” seçildi.

BitPay 2011 yılında kurulmuştur ve en eski kripto para birimi şirketlerinden biridir. İş çözümleri, sahte para iadelerini ortadan kaldırır, ödeme işleme maliyetlerini düşürür ve kripto para birimlerinde sınırsız ödeme gibi hizmetleri uygular. BitPay, tüketicilere BitPay cüzdanları ve BitPay ön ödemeli kartları da dahil olmak üzere eksiksiz dijital varlık yönetimi çözümleri sağlayarak, dijital varlıkları on binlerce şirket tarafından tüketilmek üzere ABD dolarına dönüştürmelerini sağlar.

Oaza’ya göre, devasa kripto para piyasasından yararlanarak kripto para birimini kabul etme yeteneği, müşterilerine benzersiz bir ödeme esnekliği sağlıyor. BitPay ile Oaza, bir sonraki iş gününde yerel yasal para biriminin (USD) %50’sini ve BTC ve ETH’nin %50’sini doğrudan satış hesabından tahsil edecek.

Oaza Beverages, Inc. CEO’su Jeff Burbank şunları söyledi: “Kripto para biriminin bir varlık sınıfı olarak var olmaya devam edeceğine ve finansal hizmetler sektörüne geri döndürülemez bir şekilde katkıda bulunacağına inandığımız için kripto para birimini kabul etmeye karar verdik. Gelecekteki yeniliklerin önünü açın.” yiyecek ve içecek endüstrisi şu anda kripto para ödemelerini kabul ediyor; kahveye hidrasyonu dahil eden ve kripto para karşılığında kahve satan ilk marka olduğumuz için son teknoloji bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. basit, BitPay tüm süreci yönetir ve müşterilerden kripto para almayı ve hesabımıza para yatırmayı kolaylaştırır. “

BitPay ürünleri başkan yardımcısı Shaun Worley şunları söyledi: “Oaza, kripto para teknolojisinin tüm endüstrileri değiştirme ve ödemeleri küresel olarak daha hızlı, daha güvenli ve daha ucuz hale getirme potansiyeline sahip olduğunun farkında.” sorunsuz süreç ve benimseme oranını artırın, çünkü kripto para birimi ödemenin geleceğidir.”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap