1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Jihan Wu’nun Bitdeer’ı SPAC aracılığıyla 4 milyar ABD Doları değerinde listelenecek

Jihan Wu’nun Bitdeer’ı SPAC aracılığıyla 4 milyar ABD Doları değerinde listelenecek

Jihan Wu'nun Bitdeer'ı SPAC aracılığıyla 4 milyar ABD Doları değerinde listelenecek

Kripto para madenciliği şirketi Bitdeer, özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) Blue Safari Group Acquisition Corp ile birleşme yoluyla 2022’de halka açılmayı planlıyor. İşlemin hala düzenleyici onaya ihtiyacı var ve 2022’nin ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor ve şirkete 4 milyar ABD doları değerinde değer kazandıracak.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bitdeer Yönetim Kurulu Başkanı Wu Jihan, “Bu işleme katılmaktan çok mutluyuz ve birleşik şirketimizi sermaye piyasasına tanıtmak için Blue Safari ekibiyle birlikte çalışabildiğimiz için gurur duyuyoruz.” dedi.

Cooley ve Travers Thorp Alberga, Bitdeer’a hukuk danışmanlığı yaptı ve Huaxing Securities mali danışman olarak görev yaptı. Birleşik şirketin adını Bitdeer Technologies Group olarak değiştirmesi ve Nasdaq borsasında işlem görmeye devam etmesi bekleniyor.

Bit Deer, 2018 yılında Bitmain’in eski kurucu ortağı Wu Jihan tarafından kuruldu. Bu yeni şirket, Sequoia Capital, IDG ve diğer yatırım kurumları ile kurulmuştur.

Wu Jihan, Bitmain’in CEO’su olarak görevinden ayrıldı

Bu yılın Şubat ayında, Çin’in en büyük çevrimiçi spor piyango sağlayıcısı olan 500.com, her birinin nominal değeri 0,000005 ABD Doları olan toplam 44.353.435 hisse (şirketin hisselerinin yaklaşık %10’u) fiyatını açıkladı.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap