İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Jasminer X4: En iyi Ethereum madencilerinin incelemesi

Jasminer X4: En iyi Ethereum madencilerinin incelemesi

guncel coin haberleri

Bilinmeyen bir Çinli şirket Jasminer, Kasım 2021’de Ethereum kripto para birimi madenciliğine odaklanan oldukça ilginç bir ASIC madencilik makinesi X4’ü piyasaya sürdü. Bu sütunda size Jasminer X4’ün ne olduğunu, ne kadar karlılık sağlayabileceğini ve genel olarak satın almaya değer olup olmadığını anlatacağız.

Jasminer X4’e genel bakış

İlk olarak, Jasminer X4’ün temel teknik özelliklerini ele alacağız:

  • Madencilik algoritması-Ethash (Ethereum);
  • Performans-2,5 Gh/sn;
  • Güç tüketimi-1200 watt;
  • Gürültü seviyesi-75 desibel;
  • Ağırlık – 4,5 kg;
  • Fiyat-Çin Jingle Mining Store, navlun ve sigorta hariç 52.500 ABD Doları’na satıyor;

Yüzeyde, Jasminer X4, piyasadaki birçok ASIC’den neredeyse hiç farklı değil. Şirket rahatsız etmedi, sadece ünlü Antminer S15 veya S19’un tasarımını kopyaladı. Ancak fiyat/kalite oranı açısından Jasminer X4 mükemmel bir cihaz çünkü neredeyse hiçbir Ethereum madenci günde gerçekçi olmayan 147 ABD Doları getiremez.

Jasminer X4 karlılığı ve getirisi

26 Aralık 2021 itibariyle, 2.5 Gh/s işlem gücüne sahip Jasminer X4, ayda 4.400 USD veya 53.000 USD getirecek. Buna uygun olarak, Jasminer X4 52.500 ABD Dolarına mal oluyor ve geri ödeme bir yıldan az. Tabii ki, getiri oranı yukarı ve aşağı değişebilir.

özetleyelim

Jasminer X4, esas olarak büyük çiftlikleri olan büyük işletmelere yöneliktir, çünkü ekipman maliyeti ilk sıradadır. Küçük sermayeli sıradan madenciler, örneğin 750Mh/s hash oranına sahip Innosilicon A10 Pro + ETH gibi denenmiş ve test edilmiş bir cihaza daha yakından bakmalıdır.

on bir

Bilgi kaynağı: CRYPTOVOD’dan 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazar Stas_cw’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap