1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Jack Dorsey’s Block, yeni nesil Bitcoin ASIC madencilerini geliştirmek için adaylar arıyor

Jack Dorsey’s Block, yeni nesil Bitcoin ASIC madencilerini geliştirmek için adaylar arıyor

guncel coin haberleri

Jack Dorsey Block, Inc. (eski adıyla Square) tarafından kurulan şirket, yeni nesil Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) madenciliği ASIC’lerini geliştirmesine yardımcı olacak özel bir dijital tasarım lideri arıyor. İş ilanına göre adaylar sentez, yer ve rota, zamanlama kapanışı, CDC, LINT ve DFT konularında diğer dijital tasarımcılarla çalışacak.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri için Telegram kanalımıza abone olun

Başarılı aday, 10 yılı aşkın deneyime ve RTL’den GDSII’ye kadar tüm tasarım döngüsünü ve fiziksel tasarım sürecini anlayan bir BSEE derecesine sahip olmalıdır.

Şirket, gönderide “Müşterilerimizin fırsata eşit erişime sahip olduğu daha kapsayıcı bir ekonomi inşa etmek için çalışırken, iş yerlerimizi de aynı değerlerle inşa etmeye çalışıyoruz” dedi.

Square, Bitcoin tbDEX Teknik Dokümanını Yayınladı

ASIC pazarını hedefleyen Block hakkındaki ilk rapor, Jack Dorsey’in şirketin bir kripto para birimi madencilik teçhizatı geliştirme olasılığını araştırdığını tweetlediği Ekim 2021’de geldi. Dorsey, Bitcoin madenciliğinin erişilebilirliğini ve ademi merkeziyetçiliğini artırma ihtiyacını vurguladı.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap