İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. İzmir Ek İş İlanları

İzmir Ek İş İlanları

İzmir Ek İş İlanları

Geçim sıkıntısı yaşamamak ve evin gelirine ortak olmak isteyenlerin aradığı evde ek işlerin sayısı oldukça fazladır. İzmir evde ek iş yapmak isteyenler için çok sayıda olanak sunuyor. Büyük bir şehir olması sayesinde çeşitli alanlarda çalışabileceğiniz iş imkanları bulunuyor.

İzmir Ek İş İlanları

Evde yapabileceğiniz ek işlerden bazıları kutu katlama işi, kalem işi, boncuk işi, nikah şekeri işidir. Evde kutu katlama işi gibi diğer işlerde sizi zorlamayacak basitliktedir. Evinizde geçirdiğiniz zamanı değerlendirmek istediğinizde internet siteleri üzerinden ek iş ilanlarını incelemeniz yeterli olacaktır.

İzmir Ek İş İlanları
İzmir Ek İş İlanları

Firmalarla iletişime geçmeniz sayesinde gelir elde edeceğiniz işleri bulmanız çok kolaydır. Kutu katlama işini ayakkabı üretimi yapan firmalar, takı firmaları, giyim firmaları istemektedir. Takı firmalarının tercih ettiği kutular genellikle süslü ve renkli olarak tasarlanacak kutu türleridir. El becerinize göre verilen malzemeleri kullanarak istenilen şekilde kutu tasarlanmanız istenmektedir.

Evde kalem işi Kalem işi yapan kişiler kalemin parçalarını birleştirerek montajını gerçekleştirmektedir. Evde kalem işinde tükenmez kalemlerin aksesuar ve malzemeleri tarafınıza teslim edilecek ve bir araya getirdiğiniz araçlar sonrasında kalemin oluşumunu sağlamanız istenecektir.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap