İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. İsviçre borsası Polygon, Avalanche ve Algorand ETP’yi piyasaya sürecek

İsviçre borsası Polygon, Avalanche ve Algorand ETP’yi piyasaya sürecek

İsviçre borsası Polygon, Avalanche ve Algorand ETP'yi piyasaya sürecek


Bugünün sıcak konuları 12:46 162 162

Fiziksel olarak desteklenen kripto para borsası alım satım ürünleri (ETP) sağlayıcısı olan 21Shares, Polygon, Avalanche ve Algorand tokenlerine dayalı üç ETP başlatmayı planlıyor. Bu enstrümanlar, İsviçre’nin en büyük borsası olan Sixth Swiss Exchange’de işlem görecek.

21Shares Polygon ETP 18 Kasım’da, 21Shares Avalanche ETP 19 Kasım’da ve 21Shares ETP Algorand 23 Kasım’da listelenecek. 21Shares’in kurucu ortağı ve CEO’su Hany Rashwan şunları söyledi:

“Zaten kapsamlı tek varlıklı ETP’mize Polygon, Avalanche ve Algorand’ı eklemek, yatırımcılara kripto para varlık sınıfına girmek için başka bir basit ve kolay seçenek sunuyor.”

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Kasım ayı itibariyle, 21Shares’in yönetim altındaki toplam varlıkları 3 milyar ABD Dolarına yakındı. Bu yılın Şubat ayında şirket, 1 milyar doları aştığını açıkladı.

21Shares kripto para birimi ETP sayısı artık 20’ye ulaştı. Toplamda 80 kez listelendiler ve sekiz düzenlenmiş Avrupa borsasında listelendiler.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap