1. Ana Sayfa
 2. Kripto Para
 3. ISS tarafından çekilen dünyanın ilk NFT uzay koleksiyonu, büyük kripto para etkileyicileri tarafından ağırlanacak

ISS tarafından çekilen dünyanın ilk NFT uzay koleksiyonu, büyük kripto para etkileyicileri tarafından ağırlanacak

guncel coin haberleri

Singapur, Singapur, 30 Aralık 2021: Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan (ISS) alınan dünyanın ilk NFT Dünya fotoğraf koleksiyonu “First Space Sunrise”ın yayınlanmasıyla birlikte 1 Ocak 2022’de canlı bir etkinlik yapılacak. GMT, dünyanın her yerinden kripto para etkileyicileri katıldı.

Canlı etkinlik, Uluslararası Uzay İstasyonundan çekilen Dünya fotoğraflarını içerecek ve çekilen benzersiz görüntüler aracılığıyla NFT’lerin gerçek zamanlı oluşturulmasını vurgulayacaktır. Ayrıca, 2021’deki kripto para birimi alanının eğilimi ve 2022 için görünüm hakkındaki tartışmalarla desteklenecektir.

Aşağıdaki etkileyiciler etkinlikte konuşmayı planlıyor:

Amelia Tomasicchio (kriptograf, kurucu)

Amelia Tomasicchio, İtalya’nın en büyük kripto para medya şirketi olan Cryptonomist’in kurucusu ve CEO’su ve Huobi Global’in bir parçasıdır.

Bailey Tan (DeFiance Capital, Yatırım Analisti)

Bailey Tan, DeFi, oyunlar ve NFT konusunda tutkulu, DeFiance Capital’da yatırım analisti ve birçok önde gelen projenin kurucularıyla yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Burnt Banksy (Burnt Finans, CEO)

Burnt Bansky, gerçek bir Banksy tablosunu yakıp NFT’ye çevirdiğinde ilk kez herkesi büyüledi. Bugüne kadar NFT alanında inovasyona öncülük etti ve Burnt Finance’te geliştirme başlattı.

Ikuma Ueno (DEA, Kripto Para Birimi Stratejisi Başkanı)

DEA’nın kripto para birimi varlıklarının ve blok zinciri işinin yönetim stratejisinden ve küresel genişlemesinden sorumludur. Özellikle, yeni uygulamalar yoluyla DEP’yi tanıtmak için geniş bir strateji oluşturmaya kararlıdır ve ayrıca yeni işlerin planlanmasından ve teşvik edilmesinden sorumludur.

Kozo Yamada (DEA, kurucu ortak ve CSO)

DEA’da “PlayMining” platform işinin içerik geliştirme ve NFT planlaması ile ilgilenmektedir. İnsanları NFT’nin potansiyeli ve kullanım durumları konusunda eğitmek için YouTube kanalı “NFTv” ve ağ medyası “NFT navi”yi yönetiyor.

Bayan Bitcoin (Mai Fujimoto, Gracone, CEO)

Japonya’da daha iyi bilinen Mai veya “Miss Bitcoin”, 2011’den beri kripto para birimi alanına dalmış durumda. Gracone’un kurucusudur.

Seongmin Yoon (Panony Pazarlama Direktörü ve Kore Başkanı)

Seongmin blok zinciri ve kripto para birimi alanında bir halkla ilişkiler pazarlama uzmanıdır.Kore’nin önde gelen borsalarından birinde çalışmış ve dünya çapında çeşitli blok zinciri ve kripto para toplulukları kurmuştur.

Tamara Soykina (kripto para muhabiri)

Bir kripto para muhabiri olarak Tamara, çeşitli ülkelerdeki kripto para topluluklarının eğilimlerini ve düzenlemelerini inceliyor ve birçok büyük medyaya katkıda bulundu. Bulgularını sık sık etkinliklerde paylaşır.

NFT’ye genel bakış

 • Web sitesi: https://thefirstspacesunrise2022.com/
 • Twitter: https://twitter.com/TheSpaceSunrise
 • Anlaşmazlık:https://discord.gg/r8s5tyZDzH

1. İlk uzay gündoğumu 2022

 • Fiyat: 0.2022 ETH
 • NFT Sayısı: 2.022 görüntü ile sınırlıdır

ISS tarafından çekilen dünyanın ilk NFT uzay koleksiyonu, büyük kripto para etkileyicileri tarafından ağırlanacak

2. ASTRO-DOĞU 2022

 • Fiyat: 0.101 ETH
 • NFT Sayısı: 2.022 görüntü ile sınırlıdır

ISS tarafından çekilen dünyanın ilk NFT uzay koleksiyonu, büyük kripto para etkileyicileri tarafından ağırlanacak “İlk Uzay Gündoğumu 2022” hakkında

Bu, uzaydan bir NFT koleksiyonu çıkaran dünyanın ilk NFT projesi olacak. İkili, ISS KIBO stüdyosunda bir geri sayım partisi düzenledikten sonra, bu sürüm ortaklığa başka bir girişim ekleyerek, 2021’e geri sayım başladığında izleyicilerin dünyayı gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlıyor. 2022’de izleyiciler, dünyanın ilk NFT’lerinden bazılarının uzaydan fırlatıldığını iddia ederek, bir adım daha ileri götürmede yer alma fırsatına sahip olacaklar.

Yeni yılın başlangıcını anmak için toplam 2022 NFT koleksiyonu yayınlanacak. Bu fotoğraflar, her 90 dakikada bir Dünya yörüngesinde dönen 1 Ocak 2022 UTC/GMT 00:00 gece yarısından sonra Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan çekilen ilk fotoğraflar olacak. Gelirlerin %20.22’si, dünya çapında uzay geliştirme projelerini desteklemek için yeni nesil süper büyük teleskopları satın almak için kullanılacak olan Uluslararası Astronomi Programına bağışlanacak.

*İlgili haber bülteni: https://dea.sg/news/0211201/

İlgili kişi

 • Honami Oda
 • Dijital Eğlence Varlıkları Ticaret A.Ş.
 • info@dea.sg

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap