İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Krediler
  3. İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

İnteraktif Kredi Nedir?

Ülke ekonomisi incelediğinde ekonomiyi güncel, dinamik ve ayakta tutabilen kredi türleri bireysel ve kurumsal kredilerdir. Günümüzde herkes ekonomik koşullar nedeniyle güçlük çekmiştir. Bu nedenle herkes en az bir defa kredi başvuru yapmıştır. İnsanlar iş kurmak, konut almak, araba almak veya nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar aracılığıyla kredi başvurusu yapmış ve almıştır.

Kredi başvuruları online (internet ya da mobil) veya banka şubelerinden gerçekleştirebilir. Kredi başvuruları olumlu sonuçlandığı gibi, olumsuz da sonuçlanabilir. Kredi almak istiyor ancak olumsuz sonuçlandıysa, bu sorunu ortadan kaldırmak için aracı kurumlar yardımcı olabilir. Bu durumda interaktif kredi devreye girecektir.

İnteraktif kredi; Türkiye’de hizmet veren bireysel krediler için derecelendirme işlemi yapabilen kurumdur. Ne kadar, ne zaman, nereden kredi çıkar? Çıkmazsa neden kredi çıkmaz? Kredi çıkması için neler yapılabilir? Tüm bu konulara ait hizmet veren kurumlardan bir tanesidir.

İnteraktif kredi kurumunu mesai saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz. Kredi başvurusu yapabilir, detaylı bilgi de alabilirsiniz. Evrak hazırlamadan, kredi alımına kadar tüm bilgileri sizinle paylaşırlar.

İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?
İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

İnteraktif Kredi Sorgulama

Kurumla iletişime geçtikten sonra en uygun krediyi almak için sorgulama yapılır. Yapılan araştırma sonrası hangi tür kredilerin çıkacağını, ödeme planı, nasıl kredi alınır tüm bu konular hakkında bilgi paylaşılır.

Bankalardan kredi almak istediğinizde; gelir durumu, mal varlığı, ödeme planı gibi işlemler dikkate alınarak kredi miktarı belirlenir. Eğer banka kişiye güveniyorsa, mal varlığından fazla kredi verebilir.

İnteraktif Kredi Ne İşe Yarar?

Kredi başvurusu olumlu sonuçlandığında, başvuru öncesi, başvuru sonrası her şeyin kurallara göre yapılması önemlidir. Yapılacak en ufak hata kredinin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir.

Nakit ihtiyacına sıkıştınız ve acilen başvuru yapmanız gerekiyor. Kredi sorgulaması, vade, faiz, kredi koşulları, hangi banka ne kadar kredi verir tüm bunları öğrenmek ve başvurunun hatasız şekilde yapmak istiyorsanız, ‘’interaktif kredi’’ size yardımcı olabilir.

Her bankanın kredi limiti, vade, faiz, ödeme koşulu, kredi şartları farklılık gösterebilir. Kredi başvurusu öncesi hangisini seçeceksiniz? İnteraktif kredi işlemini kullanarak en uygun krediyi bulabilirsiniz.

İnteraktif kredi hizmetini kullanarak; evrak hazırlama, form doldurma, ödeme planı oluşturma, sahip olduğunuz banka hesaplarını inceleme tüm bu işlemler için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İnteraktif kredi hizmetini kullanarak kredi başvurusu ve süresini en iyi şekilde yapmış olur, krediniz de olumlu sonuçlanması daha yüksektir.

İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?
İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

İnteraktif Kredi Kullananlar Hangi Konularda Yardım Alır?

Kredi başvurusu yaptınız ancak olumsuz sonuçlandıysa, tekrar kredi başvurusu yapmak ve yapılan hatayı tekrarlamamak gerekir. Bankalarda yapılan kredi başvurularında dosya masrafı, vergi, komisyon gibi ücretler ortaya çıkar. İnteraktif kredi tüm bunları kredi başvurusu öncesi hazırlar. Kredi başvurusu öncesi bilginiz olur. Tüm bankaların masraflarını bir tabloda görüp, en uygun krediyi kullanabilirsiniz. Kredi başvuruları bazen hemen sonuçlandığı gibi, kısa sürede ret ya da daha geç sonuçlanabiliyor. İnteraktif kredi daha hızlı işlem yapıp, rapor hazırlayabiliyor.

İnteraktif Kredi Yasal Mı?

İnteraktif kredi web sitesi incelediğinde bu işlemin yasal olduğu yazıyor. Kredi başvurusu öncesi rapor hazırlama, kredi raporu, uygun kredi seçimi, evrak hazırlama, kredi planı, danışmanlık hizmeti verildiği gibi tüm konularda da destek verdiğini söylüyor.

İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?
İnteraktif Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

İnteraktif Kredi Sonucu Raporu

İnteraktif kredi kurumu kredi raporunu müşterilerine en geç 48 saat içinde vermeyi vaat ediyor. Belirtilen süre ve rapor koşullara göre değişebiliyor.

Firma incelediğinde İnternot Hizmetleri ve FinCheck hizmetleri adı altında üçe ayrılıyor.

  • İnternot: Bir kredi almak istiyorsunuz. Hangi tür krediyi alabileceğinizi, kredi puanınıza hangi kredi uygun bunları bilmiyorsanız, İnternot size tüm bilgileri veriyor. İnternet sitesini kullanarak bilgi alabilirsiniz.
  • FinCheck: Bankalar ile tüm işlemleri yapabilirsiniz ancak her zaman olumlu sonuç alamayabilirsiniz. Bazen olumsuz sonuç alırsınız. Bankalar ile sorun yaşayan kişiler kredi ihtiyaçlarını istedikleri gibi karşılayamaz. Bu durumda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
  • Kredi Hizmetleri: Kredi şartları, gerekli belgeler gibi işlemleri bilmiyorsanız, banka ayrımı yapılmaksızın size yardımcı olur, güvenli hizmet sağlar.

Firma ile iletişim kurmak için 0(850) 44 11 666 telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz. Firmanın İstanbul Sarıyer ve İzmir Bayraklı’da şubeleri bulunuyor. (1)

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap