1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. İngiltere’de Ethereum alıcıları arttı: anket – TokenPost

İngiltere’de Ethereum alıcıları arttı: anket – TokenPost

guncel coin haberleri

Finder.com tarafından hazırlanan bir araştırma raporu, yalnızca 2021’in dördüncü çeyreğinde İngiltere’deki ethereum yatırımcılarının %1 arttığını buldu. Ve Ethereum’un küresel olarak benimsenmesi düşüyor.

Kripto para biriminin benimsenmesi hızla artıyor. Ancak bir yatırımcının hangi kripto para birimine yatırım yapmayı seçtiği, insanlar için çok önemlidir çünkü onlara uzun vadede mükemmel bir yatırım seçme konusunda güven verir ve aynı zamanda volatiliteyi biraz daha iyi idare edebilir.

Finder.com, Ekim 2021’de bir anket, ardından Aralık 2021’de başka bir anket gerçekleştirdi. Aralık 2021’de yapılan anket, Birleşik Krallık kripto para yatırımcılarının en büyük Ethereum’a sahip olma açısından dünya çapında üçüncü sırada yer aldığını buldu.

Anket verileri, kripto para sahibi yatırımcıların son üç ayda %1 (%5,2 ila %6,1) arttığını ortaya koydu. Bu nedenle, Ethereum, İngiltere perakende yatırımcıları tarafından desteklenen bu listenin başında geliyor.

Kripto varlıklarını elinde tutmak söz konusu olduğunda, Birleşik Krallık kripto yatırımcıları şu anda Avustralyalı ve Singapurlu kripto yatırımcılarının arkasında üçüncü sırada yer alıyor. Birleşik Krallık kripto para yatırımcıları tarafından ETH’ye yapılan yatırımlar %32,9 oranında birleştirildi. Ripple (XRP) token varlıkları arasında yatırımcıların %17,4’ü birleşti.

Bununla birlikte, Ethereum blok zinciri ağının savunucuları için zararlı olan bir şey var ve o da küresel olarak benimsenmesi. Anket, 27 ülkede Ethereum’un benimsenmesinin %28,7’den %24,4’e düştüğünü buldu. Bununla birlikte, Birleşik Krallık yatırımcılarından gelen ethere talebi arttı, ancak küresel olarak genel ethereum sahipliği düşüyor. Bunun nedeni Solana, Binance, Cardano vb. gibi diğer alternatif blok zinciri ağlarının baskınlığı olabilir.

En büyük kripto para birimi olan Bitcoin için, insanlar toplamda %42.8 ile çok güçlü bir küresel destek derecesine sahipler. Bununla birlikte, kripto endüstrisinin hakimiyeti biraz düştüğü için hafif bir zayıflık gösterdi.

İlk iki kripto varlığına yapılan yatırımlara ek olarak. İnsanlar Solana’ya daha iyi destek gösterdi. Solana’daki yatırımlar %15 artarken, Doge’deki yatırımlar sadece %1 arttı.

Ayrıca şunu da okuyun: Singapur Düzenleyicisi Hizmetleri Kamuya Açık Alanda Tanıtmak Yerine Kripto Firmalarına Sipariş Veriyor

Bilgi kaynağı: 0x bilgileriyle BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jitender’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap