1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ICON fiyatı 1,84 USD’den sonra %18 arttı – ICX nasıl satın alınır

ICON fiyatı 1,84 USD’den sonra %18 arttı – ICX nasıl satın alınır

guncel coin haberleri

Bu ayın çoğu için kripto para piyasası konsolidasyona girdi. Bitcoin henüz önemli bir kazanç elde etmedi ve hala 50.000 dolar civarında seyrediyor. Bununla birlikte, bazı analistler, pazar düşüşüne rağmen bazı altcoinler hala çift haneli kazançlar elde ettiğinden, bunun altcoinler için bir sezon olabileceğine inanıyor. Yazma sırasında, ICON 24 saat içinde %18’lik bir artışın ardından 1.84 dolardan işlem görüyor.

Simge fiyat analizi

ICX Fiyat Analizi 28 Aralık

ICON, ayın en iyi kazananlarından biri olarak listelenebilir. Bu ayın çoğu için ICX fiyat hareketlerine bakılırsa, altcoinler istikrarlı bir yükseliş eğiliminde.Piyasadaki durgunluğa rağmen, satın alma desteği güçlü kalıyor.

Aralık ayının başında, ICX’in işlem fiyatı yaklaşık 1,10 dolardı. Kazançların çoğu son iki hafta içinde gerçekleşti. Tokenin iki haftalık artışı yaklaşık %67.

Bu kazançlar büyük görünse de, altcoinler 2018’de belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesine henüz ulaşmadı. Böyle yüksek bir noktaya ulaşmak zaman alır. Bununla birlikte, alıcıların ve tüm pazarın ortak desteği bu faydayı bir kez daha gerçekleştirebilir.

Aşağı yönde, bir trend dönüşü de olabilir. Yükseliş trendinin ayın çoğunda devam ettiği göz önüne alındığında, yükseliş trendi tükenmiş olabilir. Bir trendin tersine çevrilmesi, jetonu 1,75 dolara kadar düşürecek. Piyasadaki güçlü düşüş momentumu da 1,50$’a kadar düşebilir.

ICX, ICON blok zincirinin yerel simgesidir. Blockchain bu alanda birlikte çalışabilirliği getirmeyi amaçlamaktadır. Bağımsız blok zincirlerinin birbirleriyle etkileşime girmesine izin vererek verimliliği artırır. Şirketin amacı, birbirine bağlı bir blok zinciri ağı oluşturmaktır.

ICX’i nereden satın alabilirim

Mevcut yükseliş trendi sırasında ICX satın almak için aşağıdaki platformlarda hesap açabilirsiniz:

eToro, çeşitli kripto para birimleri ve ticaret çiftleri satın almak için önde gelen platformlardan biridir. eToro, yeni tüccarları kolaylaştırmak için kopya ticareti gibi çeşitli kullanıcı dostu özellikleri destekler. eToro’nun işlem ücretleri de oldukça rekabetçi.

ICX’i OKEx’ten satın alabilirsiniz. OKEx en büyük ticaret platformlarından biridir. Çok çeşitli kripto para birimlerini destekler. Borsa ayrıca, yatırımcıların platformu kullanmasını kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

daha fazla oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap