1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Hoopsters Trae Young, A’ja Wilson, Josh Hart ve Haley Jones kripto para birimi için bir araya geldi

Hoopsters Trae Young, A’ja Wilson, Josh Hart ve Haley Jones kripto para birimi için bir araya geldi

Hoopsters Trae Young, A'ja Wilson, Josh Hart ve Haley Jones kripto para birimi için bir araya geldi

br>

Atlanta Hawks’tan NBA guardı Trae Young ve New Orleans Pelicans’tan Josh Hart, Las Vegas Aces’ten WNBA guardı A’ja Wilson ve Digital Currency Machine (DCM) şirketi Coin Cloud ile işbirliği içinde Stanford Üniversitesi’nden Haley Jones, dijital para birimi bilgisi hakkında halka.

Birlikte Noel’den sonraki gün yayınlanacak bir video dizisi olan “Easy Buckets”ı ürettiler.Dört hafta boyunca her Pazar yeni bir video yayınlanacak.

Coin Cloud’un kurucusu ve CEO’su Chris McAlary, “Herkese dijital para birimi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve Easy Buckets daha geniş bir kitleyle bağlantı kurmak için harika bir fırsat” dedi. “Dijital para birimlerinin geleceği hakkında eğitmek, teşvik etmek ve daha fazla farkındalık yaratmak için ilginç bir yaklaşım benimsememize izin veriyor.”

Parke ve dijital para meraklılarının dört yıldızı, eğitim ve bilgilendirme amaçlı bir sohbet için Joe Pompliano ile oturdu. Pompliano, günlük Huddle Up haber bültenini yazan bir kripto para birimi podcast’idir.

Easy Buckets serisinin duyurusuna kaydolmak için lütfen https://coin.cloud/buckets adresini ziyaret edin. Katılımcılar ayrıca 100.000 USD değerinde Bitcoin hissesi kazanma şansına sahip olacaklar.Etkinlik kapsamında her hafta 500 USD ile 5.000 USD arasında değişen 21 adet ödül dağıtılacak.

Atlanta Hawks’tan Guard Young, “Bugün birçok fırsat var ve dijital para biriminin amacı da bu” dedi. “Kripto para birimi ve NFT gelecek ve Coin Cloud aracılığıyla bu konuda daha fazla şey öğrenmekten mutluluk duyuyorum.”

Las Vegas’tan Aces Forward Wilson, “Mantram ‘ilham ver, yetki ver ve katıl’ ve Easy Buckets video serisi bunu hala öğrenmekte olduğum bir alanda yapmak için harika bir fırsat” dedi. “Coin Cloud ile çalışmaktan çok mutluyum çünkü herkesin dijital para birimine erişmesini kolaylaştırıyorlar ve merkezleri Las Vegas’ta.”

New Orleans Pelicans guardı Hart, “Beni sosyal medyada takip ederseniz, kripto para birimi konusunda tutkulu olduğumu bileceksiniz” dedi. “Dijital para birimine ve NFT’ye girmek isteyen takım arkadaşlarım ve ligdeki diğer oyuncularla bilgi paylaşmayı seviyorum. Coin Cloud ile işbirliği, daha fazla insanın bu alandaki fırsatlardan haberdar olmasını sağlamak için harika bir fırsat.”

Stanford Üniversitesi’nden Guard Jones, “Dünyada çok yeniyim, ancak gelişmekte olan dijital para piyasası hakkındaki görüşlerimi paylaşmak heyecan verici” dedi. “Yatırım ve finans hakkında daha fazla şey öğrendiğim için çok mutluyum çünkü bu fiyatları şimdi ve mezuniyetten sonra kullanabilirim.”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap