1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. HBAR Fiyat Analizi: Hedera Akıllı Sözleşme 2.0 hizmetini duyurduğundan biraz yükseldi

HBAR Fiyat Analizi: Hedera Akıllı Sözleşme 2.0 hizmetini duyurduğundan biraz yükseldi

guncel coin haberleri

  • HBAR, 3 Şubat’ta 0.213 dolardan sıçradıktan sonra üçüncü düz yeşil mum için hazırlanıyor.
  • Yayınlandığı tarihte, HBAR günde %3,32 artışla 0,25 dolardan el değiştirdi
  • Hedera’nın akıllı sözleşme hizmeti, Hedera Token Hizmeti (HTS) ile entegre edilecek

Hedera (HBAR), Ocak ayı sonunda kaydedilen kayıpları telafi etmeye çalışıyor. 3 Şubat’ta 0.213 $ seviyesinden sıçradıktan sonra, HBAR arka arkaya üçüncü bir yeşil mum için ayarlandı. Yayınlandığı sırada HBAR, gün içinde %3,32 artışla 0,25 dolardan el değiştiriyordu. Hedera, Akıllı Sözleşme 2.0 hizmetinin lansmanını duyurdu. Hedera’nın akıllı sözleşme hizmeti, ağdaki diğer önemli güncellemeleri sunarken Hedera Token Hizmeti (HTS) ile entegre edilecek. Fransız oyun devi Ubisoft, geçtiğimiz günlerde Ubisoft markasına bir Web3 GameFi ürünü sağlamak için HBAR Foundation ve Hedera ile bir ortaklık yaptığını duyurdu. Ortaklık, Ubisoft’un Hedera Yönetim Konseyi’ne katıldığını görecek, bu da Ubisoft’un Hedera ağ düğümlerini çalıştırmaya başlayacağı ve Hedera ağındaki daha fazla işlemi doğrulamak için muazzam bilgi işlem gücünden yararlanacağı anlamına geliyor.

kritik seviye
Direnç: 0,3500, 0,3000, 0,2875 ABD doları
Destek: 0,2167 ABD Doları, 0,2051, 0,1800 ABD Doları

HBAR/USD Günlük Grafik: Aralık
HBAR/USD günlük grafik

HBAR/USD, günlük grafikte art arda üçüncü gün için hareketli ortalamanın (MA 50) altına yükseldi ve 0.2633$’a yükseldi. Bununla birlikte, piyasa Ocak ayının en yüksek seviyesi olan 0,3478 $’dan çok uzakta, bu nedenle Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım bölgesine yaklaşırsa aşağı yönlü bir düzeltme daha olası görünüyor.

0,2700 dolarlık direnç duvarı başarısız olursa, fiyat hızla 0,2711 – 0,3094 dolar aralığına yükselebilir. Yukarı doğru tırmanırken, ralli 0,3000 dolardan ve 0,3500 dolardan önce 0,2875 dolar dirençle karşılaşabilir. Direnç kalır ve aşılmaz olursa, parite 0.2167 dolar civarında destek bulmak için güneye gidebilir.

HBAR/USD 4 saatlik grafik: Aralık
HBARUSD_4_Hour_Feb_5.png.jpeg.webpHBAR/USD 4 saatlik grafik

HBAR’ın 4 saatlik grafikteki son hızlı yükseliş koşusu aşırı alım bölgesine ulaşmış ve negatif düzeltme olasılığını artırıyor. Aşağı yönlü bir düzeltme durumunda, 0,2400 dolarlık turdan anında destek gelebilir. Ek olarak, 0,2300 dolarlık kısa vadeli hareketli ortalama (MA 50), yatırımcıların dikkatini çekebilir ve bu da destek işlevi görebilir.

Hareketli ortalamanın (MA 50) altındaki herhangi bir hareket bu görüşü değiştirebileceğinden, bu kilit alanın altında bir kırılma, HBAR’ın pozitif bölgeden tarafsız bölgeye geçme girişimlerini azaltabilir. Parite 0,3478 $ ile Ocak ayının yükseğine doğru ilerliyor. Aşırı alım bölgesinde RSI’nın zirvesi, gün içi alıcılar 0.2633 dolarlık seansın en yüksek seviyesinin altına düştükçe ivmeyi yavaşlatabilir.

Not: Kryptomoney.com bir finansal danışman değildir. Lütfen görüntülenen herhangi bir finansal varlığa veya ürüne veya faaliyete para yatırmadan önce araştırmanızı yapın.Yatırım sonuçlarınızdan sorumlu değiliz

Resim Kredisi: Shutterstock

Bilgi kaynağı: KRYPTOMONEY’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap