1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Haste Arcade, Game On geliştirici yarışmasını başlattı

Haste Arcade, Game On geliştirici yarışmasını başlattı

Hızlı Atari

Ekim ayında Haste Arcade, ILP (Instant Leaderboard Payment™) üzerindeki gelişimlerini teşvik etmek için Game On yarışmasını duyurdu. Ocak 2021’de Bitcoin SV ağ ticaret hacmiBaşvuru 1 Kasım’da başlar ve 2021’in son gününde biter.

Yazma sırasında, Paddle Master adlı bir oyun piyasaya sürüldü ve gönderildi.

Oyun geliştiricileri, en iyi oyuncuların oyunu her oynadıklarında gerçek zamanlı ödüller alacağı skor tablolarına/skor tablolarına sahip bir oyun oluşturmalıdır. Diğer hackathonların aksine, bazı insanlar fildişi kuledeki katılımcıları yargılar ve/veya daha kötüsü, ürün asla piyasaya sürülmez – buradaki kriterler çok objektiftir.

Kaynak: Haste Arcade

Ana faktör, oyun sırasında gerçekte kaç oyun oynandığıdır. Bu, burada #yakında diye bir şey olmadığı anlamına gelir – geliştiricilerin toplam 10.000 ABD Doları (veya eşdeğeri BSV) ve 250,00 ABD Doları HST (Haste Arcade’de orantılı ödül jetonları) tutarında ödülleri teslim etmesi veya hatta hak etmesi gerekir.

Kaynak: Haste Arcade

Hakemler hala etkili ve her hakem onlara en sevdikleri oyun için 5 puan verebilir. Bir başka ilginç yönü ise, oyuncu kartı sahipleri ve 24 AlphaOG Hat NFT sahipleri, Haste ekibine ek olarak hakemler. Haste’nin geçmişteki en iyi destekçilerinin platformun geleceğini etkilemesine izin vermek, topluluğu güçlendirmenin ve onları etkileşimde tutmanın harika bir yoludur.

Önceki hackathonların tam tersine, ödül kazanmamış oyunlar bile Haste Arcade’e dahil edilecek ve her oyunda gelir payının %70’ini alacaklar. Bu, nesnelliği daha da teşvik eder, bu nedenle bir oyunu öznel olarak kaçırsalar bile, uzun vadede hala yetişme ve kazanma şansları vardır.

Haste Arcade’e her geçen gün daha fazla oyun katıldıkça, BSV ağ üzerinden birçok kullanıcının eline geçmeye devam edecek. Tabii ki, böyle bir model sadece Bitcoin’de mümkündür, çünkü Bitcoin orijinal olarak esnek ve genişletilebilir UTXO modeli ile tasarlanmıştır. Haste, UTXO’yu daha etkin bir şekilde yönetmek ve gizliliği korumak için BSV değer çıktı notlarını uygulayan HandCash Connect’i uyguladı.

Örneğin, bir oyun işlemi ağa yayınlandığında, çıktı Haste’ye, geliştiriciye ve skor tablosundaki her oyuncuya yapılan birden fazla ödemeyi içerir. Madeni paralar daha fazla çıktıya bölünür, böylece biri işlemi bağlamsız gözlemlerse, oyundan kimin para aldığını bilemez.

Haste, hedeflerinden birinin, ana oyuncuları ve en iyi stüdyoları hedeflemeden önce yeni başlatılan Haste SDK’larını test etmek olduğunu söyledi. Bu oyun sadece bu amaca ulaşmayı ummakla kalmamalı, aynı zamanda daha fazla kullanıcı çekmeli ve BSV’yi ellerine almalı, böylece atari salonunda oyun oynamaya devam edebilmeleri ve diğer Bitcoin tabanlı uygulamaları kullanmalarına ve katılmalarına izin vermelidir.

Günlük bir oyuncu, $HST, Alpha OG Hat ve Oyuncu Kartı sahibi olarak, hangi oyunların göründüğünü görmekten çok mutluyum. Haste Arcade’e buradan göz atın.

İzleyin: CoinGeek New York panel tartışması, çevrimiçi oyun: BSV blok zincirinin yeni zirveleri

Bitcoin’de yeni misiniz? Bitcoin (başlangıçta Satoshi Nakamoto tarafından tasavvur edilmiştir) ve blok zinciri hakkında daha fazla bilgi edinmek için nihai kaynak kılavuzu olan CoinGeek’in Bitcoin yeni başlayanlar bölümüne göz atın.

Bilgi kaynağı: COINGEEK’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap