1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Ekonomihaberler.com sitesi, yayın hayatına 8 Nisan 2020 günü başlamıştır. Fakat gerek bilgi ve donanım açısından, gerek tecrübe açısından, yaklaşık 20 yıllık bir birikimin eseridir.

Site içerisinde; Ekonomi haberleri, finans, yatırım, borsa, kredi, kredi kartı gibi konularda her türlü bilgi ve belgeyi bulabilirsiniz.

Kadromuzda; ekonomist, analist, yazar, editör gibi alanında oldukça tecrübeli arkadaşlarımız bulunmaktadır. Sizlere birinci ağızdan, en hızlı ve güvenilir şekilde bilgi vermeyi arzuluyoruz.

Sitemizde yer alan tüm içerik, tamamen kanunlara ve yönetmeliklere göre, tarafımızdan yorumlanmaktadır. Yorum kısmından kastettiğimiz, sizlerin en iyi şekilde anlayabileceği gibi vermektir.

Amacımız; ülkemizden ve dünyadan ekonomi haberlerini sizlerle paylaşmak, sizlere bir nebze de olsa yardımcı olmaktır. Bizler bu işi tamamen ücretsiz olarak yapmaktayız. Sizlerden her ne şartta olursa olsun para isteyen olursa, kesinlikle inanmayın ve en kısa zamanda güvenlik güçlerine şikayette bulunun.

Sizlerin de her türlü görüş, öneri, şikayet ve eleştirilerinizi duymak isteriz. Bunun için ister iletişim bölümünden bize mesaj yazın, isteseniz okuduğunuz haber altında yorumda bulunun. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.