İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Yükseliş Trendi Geri Çekildikten Sonra Devam Edebilir

Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Yükseliş Trendi Geri Çekildikten Sonra Devam Edebilir

guncel coin haberleri

GÜMÜŞ Haftalık Fiyat Analizi – 9 Ocak

21 $ fiyat seviyesinin altında bir kırılma, 20 $ ve 19 $ destek seviyelerine doğru bir düşüşe yol açabilir. 22 $ ​​fiyat seviyesi kırılabilirse, boğaların ivme kazanması ve 23 $ ve 24 $ fiyat seviyelerine yol açabilecek yükseliş eğilimini sürdürmesi muhtemeldir.

XAGUSD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 22 $, 23 $, 24 $

Destek seviyeleri: 21 $, 20 $, 19 $

XAGUSD Uzun Vadeli Trend: Ayı

Uzun vadeli görünüm söz konusu olduğunda, XAGUSD (gümüş) düşüş eğiliminde. Günlük grafikteki fiyat hareketi, çift dipli bir grafik deseni oluşturdu. Fiyat 23 dolara doğru yükseliş hareketi başlattı. Beyaz metal geçen hafta yükseliş yaşadı. 3 Ocak’ta, aşağı yönlü bir mum belirdi; bu, günlük grafikte bir düşüş grafiği formasyonudur. Metal fiyatları 21 dolardan destek almaya başladı. Fiyat geri çekildikten sonra, yükseliş eğiliminin devam etmesi muhtemeldir.

Gümüş Günlük Grafik, 9 Ocak

Gümüş fiyatları 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’nın altında işlem gördükçe düşüş momentumu arttı. Göreceli Güç Endeksi dönemi 14, sinyal çizgisi bir satın alma sinyali önermek için yukarıyı gösterecek şekilde 40 seviyesindedir. 21 $ fiyat seviyesinin altında bir kırılma, 20 $ ve 19 $ destek seviyelerine doğru bir düşüşe yol açabilir. 22 $ ​​fiyat seviyesi kırılabilirse, boğaların ivme kazanması ve 23 $ ve 24 $ fiyat seviyelerine yol açabilecek yükseliş eğilimini sürdürmesi muhtemeldir.

XAGUSD orta vadeli trendi: düşüş

XAGUSD 4 saatlik grafikte düşüş gösteriyor. İki hafta önce oluşan çift dipli bir grafik paterni, 23 dolarda dirence doğru yükseliş hareketine yol açtı. Ayılar, boğaları saran bir mum şeklinde karşı çıkıyor. Fiyat 21 dolar destek seviyesine geri döndü. Fiyatlar, haftalık piyasa kapanışı öncesinde yükseliş eğilimini sürdürmeye çalışıyor.

20220110-13.png.webp

Gümüş 4 saatlik grafik, 9 Ocak

Gümüş fiyatları 9 dönemlik EMA ile 21 dönemlik EMA arasında işlem görüyor. Göreceli Güç Endeksi dönemi 14, 40 seviyesinin üzerindedir ve sinyal çizgisi, bir satın alma sinyalini göstermek için yukarıyı gösteriyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap